1 Temmuz 2009 Çarşamba

Kepez Antalya BŞB'den Devam

Ersin Görkem'i almışlardı zaten Antalya BŞB'den, şimdi bir oyuncu daha aldılar. Hadi Doğan da seneye aynı ilde kalıp farklı takıma geçenlerden oldu. Kepez'de ayrıca Levent Bilgin ve Barış Güney ile de sözleşme yenilenmiş. Onlar da yavaş yavaş hareketlenmeye başladılar. Tabii esas soru halen cevapsız durumda. Traylor ve Fitch kalacaklar mı? Traylor zor gözüküyor da, Fitch bir umut.

8 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

anıl, engin atsüre bayagi sallamıstın burdan neden alınıyo a milliye diyerek ama akdeniz oyunlarındaki iyi performansı hakkında ne düsünüyosun?biraz bahsedermisin...

Adsız dedi ki...

Kepezdeki tüm yabancılar gönderildi

saLsa dedi ki...

Engin Atsür'e baya sallamıştım değil mevzuu, Engin Atsür'ün tamamen yatarak geçirdiği bir sezonun ardından Milli forma ile ödüllendirilmesine sallamıştım. Sonuçta Milli Forma 'Ya iyi oynarsa' denecek kişilerin yeri değil, 'Sezonu iyi geçirenlerin' yeridir. Bana göre. Ki hala Hakan Demirel'in tercih edilmeyip Engin Atsür'ün tercih edilmesini eleştirebilirim.

Ama bu Engin kötü demek değildir, sadece Hakan bu sezonu Engin'den çok çok daha iyi geçirdi demektir. Hele ki bir zamanlar Hakan'ın 1. guard, Engin'in ise 3. guard olarak düşünüldüğü göz önüne alınırsa Milli Takım'da işlerin doğru gitmediğini de bir kez daha ispatlamış oluruz.

saLsa

Adsız dedi ki...

Çevir kazı yanmasın yapma anıl arkasında dur birkezde yazdıklarının kıvırma

saLsa dedi ki...

:) Hehehe. Eyvallah kardeşim. :)

Adsız dedi ki...

Aynı mantıkla Cemal'de Akdeniz oyunlarında harikalar yaratıyor(son italya maşında double double yaptı mesela) . Cemal'in milli takıma alınmasına Galatasaraylılar dahil herkes sallamıştı.Akdeniz oyunlarına katılan ve maç yaptığımız takımların kadrolarına bir bakmak lazım.Akdeniz oyunlarında gösterilen performansın ehemiyeti oradan belli olur.

Adsız dedi ki...

tamam da arkadasım simdi kaya ve mehmet okur varken cemal gibi yetenekleri sınırlı sadece gücüyle oynayan ve oyun bilggisi iyi olmayan jamal nalgayı alırsan hesap sorarlar tabi.
eee bide fas yada cakma yugoslav karadag olmuycak ordaki maclar bidaha dusun istersen..

yani bilmiyorum yoksa mutlu demir bile cift haneleri buldu bu maclarda ama neden se ne banvitte sure aldı nede konyada oynarken bile 4 sayı ve 1 ribaunt yapıyodu kalite yi simdi anlamissindir umarım..

Adsız dedi ki...

Ben de aynı şeyi yazdım aslında Cemal'in milli takıma çağrılması hata bence de ve Akdeniz oyunları ölçü değil ne Cemal için ne Engin için !