9 Temmuz 2009 Perşembe

Kepez Transfere Doymuyor: Alex Gordon

Geçen yıl Oyak Renault formasıyla ligin en etkileyici performanslarından birine imza atan Alex Gordon, önümüzdeki sezon da TBL'de mücadele edecek. 30 lig maçının tamamında oynayıp 20.87 sayı, 3.57 ribaund, 4.4 asist ortalamaları yakalayan skorer oyuncuyu bu yıl Kepez formasıyla seyredeceğiz. Yaptıkları ortada. Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır derler ya tam Alex Gordon'luk bir söz. Ancak eğer Fitch kalır, bir de kulislerde adı dolanan Ibekwe transferi gerçekleşirse Kepez'de oluşacak olan kişisel oynamayı seven oyuncu çokluğu ciddi anlamda üzerine düşülmesi gereken bir konu olacak.

2 Yorum Yapılmış:

BaHa dedi ki...

Bakalım bu paraları nasıl ödeyecekler :)
Şu ana kadar ilk geldiklerinde isimsiz olan pek transfer yok gibi.
Kimse riske girmiyor :)
Halbuki high risk high profit..

dejavu dedi ki...

İlk sezonunda tüm maçlarda oynayarak istikrarlı bir oyuncu olduğunu gösterdi Alex. Onun haricinde sahada gösterdiği kazanma isteği de gerçekten takdire şayandı. İçerdeki Banvit maçı idi ya da fena sallıyorum bu saatte, burnundan yaralanmasına rağmen dahi sahada kalıp maçı kazandırmıştı kanlar içinde. Takımı bu kadar da sahiplenen bir oyuncu yani.

Amerika'da 2 numara gibi oynadığını okumuştum fakat Oyak'da bildiğimiz 1 numaraydı geçen sezon. Fitch kalıcak mı acaba diye düşünüyordum ama bu hamleden sonra kalmaması Kepez için en hayırlısı olucaktır.

Son olarak 'BaHa' 'nın dikkat çektiği nokta da oldukça önemli. Kepez peşinatları verip alıyor bu oyuncuları da sezon içinde ödemeler nasıl olucak soru işareti o kısım. Bu senenin ' Beşiktaş Cola Turka''sı olmaya adaylar diyelim. =)