13 Temmuz 2009 Pazartesi

Kepez'in Yeni Hedefi: Solak & Abi

Kepez define mi buldu ne yaptı bilmiyorum ama transferde doyuma ulaşmadıkları kesin. Kadroya katılan 3'ü yabancı toplam 9 yeni oyuncu ve sözleşmesi uzatılan 2 oyuncu, hatta alacakları 4. yabancı oyuncu onlara yetmemiş olacak ki, resmi siteden Fatih Solak ve Mustafa Abi ile de ilgilendiklerini duyurmuşlar. Eğer alabilirlerse toplam 14 kişi olacak kadroları. E 12 tanesi de yeni transfer? Hangileri kadro dışında kalacak, merak ediyorum. :) Bu arada Mustafa Abi ile Pınar KSK'nın da ilgilendiğini dipnot olarak iletelim yine.

11 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

Kepez'e basta Nedim Dal sonra Bora Sancar şimdide Fatih Solak bu oyunculara neden para verirler anlamam!! Muhtemelen bu oyunculardan biri mutlaka kadro dışı kalır :)

Adsız dedi ki...

saLsa Kepezin kadrosuna katıcağ son yabancı hakkında bilgin varmı?
Muhtemelen oda daha önce ligimizde oynamış bi oyuncu olur :)

BaHa dedi ki...

Kepez bu paraları nereden bulacak :)
Federasyon aslında bu transferler için teminat mektupları almalı.
Sezonun ortasında patlıyor çünkü bu transferler.Şapkayla tavşanların yeri değişebilir :) Böyle olunca Türk Basketbolu ve piyasası yara alıyor.

behcet dedi ki...

salsa kızma ama moris hani efesteydi hayırlı olsun demiştin adam barca ya imzalamış : ))

hasanerdem dedi ki...

ilgilendiğimiz yerli oyunculara bi kere de bi takım salça olmasın dişimi kırcam

Adsız dedi ki...

Baha arkadasımız sormus kepez bukadar parayı nerden bulacak diye ,antalyada secımlerde akp sadece kepez bolgesını kazandı ve hukumet bu bolgeye ınanılmaz bır yatırım yapmaktadır , bunenlede basketbol takımını buyuk bır reklam olarak goruyorlar.Bu yuzdende delı gıbı para harcıyorlar ama keske bu paraları nedım dal ve bora sancar gıbı oyunculara kullanmasalar.

Adsız dedi ki...

Belki kırk defa yazdık ama gerçek değişmeyecek. Ülkenin birçok yerinde ilimizde/ilçemizde gençler spor yapsın diye yatırım yapıyoruz maskesi altında dönenleri kimse görmüyor, görmek istemiyor. Aklınız çocuğunuzda kalmadan, trafik akan sokaklarda tehlike altında olmadan spor yapabileceği açık alanlar, tesisler mi istersiniz; yoksa ülkenin kıt kaynaklarının Ekene Ibekwe'ye, Alex Gordon gibilerine mi harcanmasını? Önce ilkini yapın saygıdeğer belediye başkanları, artan kaynaklarla da liglerde takımlarınızı koşturun. Bırakın bu denetimsiz, geleceğin planlanmadığı yatırımları kamu yapmasın, parası hepimizin cebinden çıkıyor. Farkındayız.

Adsız dedi ki...

En alttaki adsız arkadaş yazının altına imzamı atarım!

BaHa dedi ki...

bende imzami koyarim. Maalesef siyaset icimize islemis hizmet hikaye reklam sahane...Ama yanlis hatirlamiyorsan spor kluplerine aktarilacak miktarlarinda oranlari var. Asiri doz klubu ucurabilir.

dejavu dedi ki...

Fatih Solak - Galatasaray Cafe Crown haberleri çıkmadan alır inşallah Kepez. :)

Erinc Atilla dedi ki...

gecen sene rixos otellerinin sahibinin katkisi vardi kepez'in butcesine...bu sene de illa ki vardir...