7 Temmuz 2009 Salı

Nedim Dal Kepez İle Anlaştı

Son 2 sezonu Oyak Renault formasıyla geçiren ancak yeni sezon öncesi Bursa ekibi ile yolları ayrılan 34 yaşındaki Nedim Dal Kepez Belediye ile anlaşmış, bugün Antalya'ya gidip imzayı atacakmış. Daha önce anlaşılan Erdem Türetken de bugün imzalayacakmış.

5 Yorum Yapılmış:

dejavu dedi ki...

O da ligin gezginlerinden biri, kariyerindeki 10. takımı.

Kepez yerlileri topluyor birer birer..

Adsız dedi ki...

Antalya basketbolunu yoneten sahsıyetler artık uyudugunuz uykudan uyanırmısınız yada tez zamanda istifamı edersınız bu sizin kararınız ama gelir kapınızı tabıkıde bırakmak istemezsiniz!!!Turk basketbol tarihinin gelmiş gecmiş en kotu uzunu hatta en kotu oyuncusunu bız antalyalı basketbol severlere izlettirmeyı nasıl layık gorursunuz , salonları boyle veteran oyuncular transfer ederekmı doldurmayı dusunuyorsunuz.YAZIKLAR OLSUN!!!

Fanatik Basket dedi ki...

isyan eden antalyalı arkadaşa hak vermemek mümkün değil.

nedim belki iyi niyetli bi adam ama gördüğüm en kötü pivotlardan biridir. bu kadar ruhsuz, umursamaz, 2.15cm olmasına rağmen içerde savaşmak yerine dışardan şutlar sallayarak bunu hiç kullanmayan, bi tek post-up hareketi bile olmayan, 2cm den fazla zıplayamayan ve o kdar yıldır basketbol oynadığı halde kendini hiç geliştirmeyen bi adam..

ha iyi yaptığı şeyler yok mu? illa ki vardır ama yaptığı bu kadar kötü şeyin yanında bi değeri yok bence..

bursa takımlarına sempatisi olan biri olarak, oyak reno'nun ondan kurtulduğu için gayet mutluyum, antalyalı arkadaşlara da bol sabır diliyorum:)

MixBasket dedi ki...

Çok büyük bir transfer.. :)

tozlu parkeler dedi ki...

Boyut olarak büyük ama nitelik olarak pek küçük bir transfer.