10 Temmuz 2009 Cuma

Summer League'deki Tanıdıklar

Maarty Leunen (Rockets), James White (Rockets), Charles Gaines (Rockets), Sean Banks (Clippers), Warren Carter (Knicks), Andre Brown (Mavericks), Ekene Ibekwe (Raptors), Tarence Kinsey (Cavaliers), Cartier Martin (Warriors), Quan Prowell (Warriors), Greg Stiemsma (Grizzlies), Anthony Tolliver (Hornets), Ryan Toolson (Kings)

KSK'nın anlaştığı Toolson şansını deneyecek bir. Olursa olacak, olmazsa da KSK'ya gelecek. Keza Kepez'in göz hapsindeki Ibekwe de Hedo'lu Raptors için kasacak. Bakalım yukarıdakilerden hangileri kapağı atacak?

9 Yorum Yapılmış:

Sheed dedi ki...

şu anda devam eden orlando yaz ligi'nde de devon hardin, chris lofton, brian chase gibi yolu buralardan geçmiş arkadaşlar var.. chase'e de helal olsun, hala çabalıyor.. darius washington da celtics kadrosunda hatta lofton'la beraber..

Sheed dedi ki...

düzeltme: washington, ilk maç dışında kadroda gözükmüyor.. vazgeçip geri dönmüş heralde.. lofton 15-20 dakika süre alıyor ama ortalama..

Alperen Kaplan dedi ki...

Lofton son maçında 21 sayı kaydetti.

Adsız dedi ki...

Salsa;
Cliff Hammondsdan haber varmı, Daçkada kalıcakmı bu sene, Ergin Hocam Efes'de düşünürmü veya başka takıma gitmişi felan..

saLsa dedi ki...

@ Adsız

Ergin hoca nasıl düşünsün Cliff'i kadroda, yer mi kaldı ki? :) Daçka'da devam edip etmeyeceği hakkında bir bilgim yok ne yazık ki. Öğrenirsem yazarım.

Adsız dedi ki...

prowell 1rib 1blk
leunen 9sayı 7rib 2ast
martin 14sayı 4rib 1blk
white 14sayı 5rib 1ast 1blk

Adsız dedi ki...

washington 5sayı 4rib 1tç
toolson 1ast

Adsız dedi ki...

hosley(mavs)4sayı 3rib 1ast 1tç 1blk

dejavu dedi ki...

Cartier Martin 27 sayı-4 ribaund.. Bu ekip içindeki en yüksek sayı olsa gerek..

Daçka'da beğendiğim Leunen de 11 sayı 5 ribaund ile oynamış dün.