28 Ağustos 2009 Cuma

2010 Biletleri Satışta

Tam 1 yıl sonra bugün ülkemizde başlayacak olan 2010 Dünya Şampiyonası için biletlerin bir kısmı satışa çıktı. Şuradan bakabilirsiniz. Dünyaca ünlü birçok yıldızı çıplak gözle izleme fırsatı bulacağız, kaçırmamak lazım. İster turnuvanın düzenleneceği 4 ilden birine göre, isterseniz de herhangi bir takıma göre bilet alabiliyorsunuz. O da garip, ABD'yi izleme seçeneğini seçip ABD'nin tüm maçlarına bilet alacaksın. Pattt Kayseri'ye verecekler ABD'yi. Haydi işin yoksa yürü Kayseri'ye. :)

8 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

ah ah hala içimizde derin bi yara şu adamları antalya'da izleyememek:)

kayserili basketbolseverler kıymetini bilirler umarım bu olayın

Adsız dedi ki...

Ayrıca eleme turu ve üstü için opsiyon da satın alınabiliyor bilet fiyatına göre cüzi bir ek ücrete. Şu an hepsi aktif olmasa da takıma, şehre ya da tura göre bilet alma şansı var ki bence güzel tasarlanmış bir sistem.

Adsız dedi ki...

biletix aldığı komisyon ile gönlümde taht kurmuştur.

1 kategori grup maçları 300 lira ama erken alım fiyatı 270 lira. Almaya kalktığında ise 270 + 37.5 hizmet bedeli + 10 kurye bedeli (gişelerden bilet alma imkanı yok zaten) 317.5 oluyor. Amanın çok derseniz taksit imkanı var. 3X113.30 = 339.9 yada 6X56.65 = 339.9 gibi süper fiyata geliyor :)

grup maçları paketi 15 maç dayanırım diyenler için maç başına 20 liraya geliyor oran güzel aslında. bi arjantin bi ispanya bi amerika denk gelirse gruba deyme keyfe diyorum

Adibelli dedi ki...

Kura çekimi ne zaman olacak acaba? Takımların hangi şehirlerde oyandığı belli olduktan sonra almak daha mantıklı gibi.

Adsız dedi ki...

Salsa, yazdığın haberle alakalı değil ama yazmadan geçemeyeceğim. Basketbol bilgisine güvendiğimiz ve oldukça faydalı, derinlemesine analizler yapabilen Mete Aktaş'ın Dodo'nun gelişiyle federasyondaki görevinin bitmesinin ardından kimlerin yazılarına yer verilmeye başlanacağını %99 biliyordum. Biliyordum ama tahminimi kendime saklayıp susutum insanlar zan altında kalmasın diye. Bugün federasyon sitesinde Dodo'nun yakın takipçisi Antalya yerel basınından bir arkadaşın yazısına yer verilmeye başlandığını gördüm. Hayırlısı demek düşer bize de, nereye kadar fayda getirir ahbap çavuş olayları, orası meçhul... (Ne Mete Aktaş'ım, ne yakınıyım, sadece gözlemliyorum ve gülüyorum)...

Adsız dedi ki...

amerikayı izmire bekleriz.kobeyi lebronu karşıyaka semalarında görmek çok hoş olur:D

Adsız dedi ki...

halkapınar da en ucuz biletlerden alacak arkadaşlar yanlarında dürbün götürmeyi ihmal etmesinler.maçları similasyon şeklinde izlemek isterlerse o ayrı tabi.

Adsız dedi ki...

türkiye nin ankara da oynayacağı kesin. amerika da istanbul da oynayacak. diğer takımların şehri kura ile belirlenecek.