31 Ağustos 2009 Pazartesi

Tab Baldwin Kepez'e

Hieeeyt, adamım ya. İyi insanım ulan, senelerdir bağıra bağıra sonunda getirttim adamı. Dün Antalya'ya gelmiş, yöneticilerle görüşmüş, %99 oranda da anlaşma sağlanmış. Aman yarabbi diyorum. Seviyoruz seni Baldwin. Hoşgeldin memleket sınırlarına. Futbolda bu aralar 'Total Futbol' tabiri çok moda. Aha bu adam da 'Total Basketbol' temsilcilerinden işte.

Bu arada sezon başında Renault'dan Kepez'e geçen Nedim Dal da yeniden Renault'ya dönmüş. Özgür'ün talihsiz rahatsızlığından sonra şehri, takımı, Renault'yu iyi bilen Nedim geri çağrılmış. Bu da Renault için iyi bir haber. Zira piyasada yerli uzun yok bildiğiniz üzere. Kepez'de de o bölgede yeteri kadar kalabalık vardı, her iki açıdan da iyi olmuş.

Salsabasket özel haberidir.

13 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

şu adamı karşıyaka almadı ya, ne diyim... off yönetim offffff...

Adsız dedi ki...

ozel habermi :)
megabaskette cikti senden once
bu arada yabanci hayranligimiz depresmis yine...
thomas baldwin 2 senedir romanya gibi vasat bir ligde kocluktan sonra Kepez bir ruyasi olsa gerek.
bu arada bizim koclarimiz tabiki yine kuvvetli bir kadroyla calisma sansini yitirdi.
mehmet bitim mehmet bitim diyen arkadas buyur burdan yak sende ....

dejavu dedi ki...

Harika haber..Kepez'in asıl çıkışı şimdi başlıyor demektir..

Geçen seneki Karşıyaka muhabbetine dönmesin de, kırılmasın kalpler. :)

saLsa dedi ki...

@ Adsız

Evet özel haber. Megabasket'e girmedim hiç son 1-2 haftadır. Ki zaten şirket bilgisayarından girilmiyor, virüslü site uyarısı alıyorum. Ben kendim birinci ağızdan öğrendiğim için özel bir haberdir tüm yazdıklarım. Basında ilk, ya da ilk önce ben yazdım demedim. Özel haber dedim sadece. ;)

saLsa

Adsız dedi ki...

anıl yazdıysa doğrudur megabasketin özel haberi geçen hafta Hasan Özmeriç diyordu geçin bu işleri Salsabasket çok daha hızlı bu konularda GÖKHAN

Adsız dedi ki...

saLsa bu adam hakkında biraz bilgi verir misin?

saLsa dedi ki...

@ Adsız

Vakit bulunca ufak bir ön analiz yapacağım Baldwin ile ilgili. Akşama da Banvit yıllarında Slam dergisine verdiği bir röportajından güzel yerleri alıntılayıp paylaşacağım. Fazlasıyla fikir sahibi olursunuz kendisi hakkında.

cemcomu dedi ki...

işte şimdi kepez tehlikeli bi takım oldu :)

Adsız dedi ki...

nerden biliyosunuz belki sistemini oturtamicak ve bu kadar zamanda uyum süreci transferler koc yenitakım kagıt üzerinde süper ama cokta iyi olucaklarını sanmıyorum kepezli olduum halde

Adsız dedi ki...

Oynattığı sistem bir tür motion offence di Baldwin'in. PAOK ve Cluj'da fazla kalamadı yani her takıma uyum sağlayamayabiliyor bu sistem. Kepezde napıcağını da bekleyip görmek lazım. Neticede kendi seçmediği için ordaki oyuncuları bu sistemle işi zor olabilir gibi geliyor bana..

Adsız dedi ki...

@adsiz

megabasketi ovmek icin soylemedim zaten ...
hasan ozmeric konusundada kafadaki isimler arasında diye haber oldu zaten baksanıza hakan yavuz ile de gorusulmuş. Bu isi zaten menejerler kotarir kendi aralarinda
ben sadece yerli bir koc olmasini tercih ederdim olay bu.
yanlis anlasilmalar olmasin lutfen.

Adsız dedi ki...

ikinci sinif adamlara birinci sinif basketbol oynatabilen adam...

ethem dedi ki...

Keşke milli takıma gelseydi. Biraz da bunun için çabalaman dileği ile :))