30 Eylül 2009 Çarşamba

Antalya Ekspres'ten Müthiş (!) Bir Habercilik

Antalya Ekspres yerel bir gazete. 30 Eylül 2009 Çarşamba tarihli sayılarının kapağında basketbolla ilgili bir haber var. 'ABD'liler hızlı çıktı' başlığıyla ilk sayfadan verdikleri haberde Antalya BŞB takımının Amerikalı oyuncuları Aaron Jackson ve Mohamed Kone'yi Antalya gecelerinde iki hanım ablamızla alem yaparken yakaladıklarını yazmışlar. İyi, hoş, olabilir. Ama haberin fotoğrafına bakıyorum, o kişiler hiç de benzemiyorlar Antalya BŞB'den Jackson ve Kone'ye. Bildiğin Ekene Ibekwe ve Alex Gordon bunlar. Kepez Belediyesi'nin sözleşmeli oyuncusu Alex Gordon ve sakatlığı nedeniyle Kepez Belediyesi ile sözleşmesi feshedilen Ekene Ibekwe. Bu da müthiş bir habercilik örneği olarak arşive alınması gereken bu haberin net üzerindeki detayı.

Ne diyeceğimi bilemedim ben. Tek kelimeyle REZALET.

Salsabasket özel haberidir.

8 Yorum Yapılmış:

bahadır dedi ki...

gece gece iyi güldüm,habercilik bu olsa gerek:)

Legend dedi ki...

ekeneyi konyadan bilirim :D
pek işi yoktur bayanla hatunla :)
hehehehahahaaa

Adsız dedi ki...

Belediyecilik çekişmesi olmasın ?

Adsız dedi ki...

Bu ekspres gazetesi spor yazarları bilmeden araştırmadan yazmak için yazarlar daha bunlardan çok bulursunuz amaçları b.şehire ve kepeze çamur atmak başka bir şey değil.
sorsan basketbolun kaç kişiyle oynandığını bile bilmezler ama iş dedikoduya gelince kendilerini M.J. zannederler

cemcomu dedi ki...

antalyadaki beledeyi savaşları lig başlamadan başladı :)

kobe dedi ki...

en guzeli iste alem yapiyorlar bunun zaten neresi yanliski kim yapmiyorki?

Adsız dedi ki...

savaş falan yok . sadece hasan karaben isimli, kendini basketbol uleması sanan, Türkçeyi bile konuşmakta zorlanan bir şahıs fütursuzca Antalya Büyükşehir Belediyesini eleştirmeye çalışıyor. Çalışıyor diyorum zira eleştiri yapmak için bilgi gerekir. Daha hangi fotoğraf kime aşt bilmeyen adamın eleştirisine kulak asan Antalya'lılar varsa onlara da selamlar olsun..

Adsız dedi ki...

Hasan Karaben şu Doğan Hakyemez TBF Meedya'nın başına gelir gelmez yazılarını TBF.org.tr'de yayınlatmaya başladığı eleman değil mi? Va anasını sayın seyirciler...