26 Eylül 2009 Cumartesi

Erdemir'de Tuljkovic de Gönderildi

Erdemir'de bekleneni veremeyen yabancılarla yollar ayrılmaya devam ediyor. Önce Michael Cuffee, şimdi de Boşnak oyuncu Mujo Tuljkovic. Şutu olan bir oyuncuydu ama şutundan başka pek de bir numara gösterememişti Bursa'da izlediğim turnuvada. Ki koç Ahmet Çakı da durumun farkındaydı. Özellikle penetre, açık sahada koşma gibi varyasyonlarda fark yaratması bekleniyordu ama o bunları karşılayamadı. Üstüne bir de İngilizce'yi anlama konusundaki sıkıntılarından doğan dil problemi de eklenince durum pek de hoş bir görüntü almadı. Erdemir yeni bir uzun bakıyor şu anda. Ahmet Çakı'nın söylediği, içeride Leon'la birlikte biraz daha sertlik verebilecek bir oyuncu aradıkları. Geçen yıl Beşiktaş Cola Turka forması giyen ve Bulgar pasaportunu cebine koymuş olan K'Zell Wesson'u yoklamışlar. Oyuncu gelmek istiyormuş ancak Beşiktaş'ın istediği 100 bin dolarlık bonservis durumu biraz zora sokuyormuş. Onun dışında 1-2 aday daha varmış. Pazartesi günü belli olacakmış yeni transfer.

6 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

1,2 aday varmış.o adayları öğrenebilirmiyiz acaba?

Adsız dedi ki...

Wesson boşta ise ve Bosman statüsünde ise BJK neden tekrar anlaşmıyor.Bütçeyi de sarsacak bir oyuncu değil.

Adsız dedi ki...

sabah göndermiştim adayları söylermisin diye,o 1,2 adayı biliyosanız söylermisiniz salsa..wesson nasıl bir oyuncu erdemir'e katkı sağlarmı gelecek olursa??

tuğçe555 dedi ki...

Ben birşey merak ediyorum erdemirde oynayan Nathan Adam Funk bence gayet iyi bir oyuncuydu gönderildi mi acaba ?

saLsa dedi ki...

@ tuğçe555

Hayır Funk bu yıl da Erdemir'de. Ancak geçen yıldan kalan, ve bu yaz ameliyat olmasını gerektiren bir sakatlığı vardı. Ekim başı gibi iyileşmesi bekleniyor. Kupa maçlarında da oynayamaz belki ama lige yetişir sağlıklı bir şekilde.

saLsa

tuğçe555 dedi ki...

Hmm teşekkür ederim güzel bi haber onu izlemek güzel oluyor inş kısa sürede iyileşir..