24 Eylül 2009 Perşembe

F.Bahçe'den Kerem Gönlüm Açıklaması

Kerem Gönlüm'ün doping olayında yapılan açıklamaları ve son durumu dün şu şekilde özetlemiştik. Bugün F.Bahçe Spor Kulübü bir açıklama yapmış resmi siteden ve 29 Eylül Salı günü saat 13:00'te bir basın toplantısı düzenleyerek konuyla ilgili görüşlerini açıklayacaklarını belirtmiş. Hayırlısı bakalım, ciddi anlamda merak içerisindeyim bu iş nasıl sonuçlanacak diye. Hiçbir bilgimin olmadığı bir konuda beklemek daha da zor geliyor açıkçası. Tek bildiğim ortalığın fena halde kızışacağı, bakalım kim haklı çıkacak sonunda ve nelerle karşılaşacağız.

2 Yorum Yapılmış:

thunderbird dedi ki...

Hiçbir bilgimiz olmasa da aklımız ve mantığımız var, evet Efes Pilsen takımının yarısı dopingli çıktı final serisine ezdiler geçtiler o sayede döndü seri. Biraz insaf, biraz izan lütfen.

Neden bu boş iddiayı ortaya atmak için Avrupa Şampiyonası'nın bitmesi beklendi; daha çok ilgi çekmek için olmasın ya da Federasyon'u yalanlamak zorunda bırakmamak için mi...

Aziz Yıldırım basın vs. diye zıvanadan çıktı geçen sene Fenerbahçe yüzme takımında dopingli çıkan yüzücü ne kadar irdelenmişti oysa ki bütün basın organları tarafından,burda amaç belli üzüm yemek değil;şimdiden ligi ipotek altına almak. Turgay Demirel'in biraz ağırlığı olsa bu akıldışı iddialar gündeme gelmezdi.

Adsız dedi ki...

Çok önemli bilgiler açıklanacak mesela kasun'dan alınan örnektede bir miktar cathane bulunuyormuş ama ceza alacak sınırda değilmiş bakalım salı günü daha neler öğrenicez...