18 Eylül 2009 Cuma

Ramel Curry Erdemir'de

Erdemir'de Michael Cuffee gitti, yerine Ramel Curry geldi. Şipşak yapılmış bir değişiklik gibi gelebilir ama Cuffee'nin gönderilme durumu Bursa'daki turnuvadan beri sıcaktı. Aynı son Mujo'nun da başına gelebilir her an, onun da yeri sağlam değil. Ramel Curry geçen sene Scavolini Pesaro takımında forma giymişti, 1-2 numaraları oynayabilen bir isim. CV'sinde Air Avellino ve Hapoel Jerusalem de var. Geçen yıl Pesaro'da 33 maçta forma giydi. Maç başına 31.5 dakika sahada kalıp 14.5 sayı, 3 ribaund, 2.4 asist, 2.7 top çalma istatistikleri tutturdu.

Salsabasket özel haberidir.

6 Yorum Yapılmış:

cannksk dedi ki...

Ne para varmış arkadaş...

Adsız dedi ki...

Beşiktaş'a karşı oynamıştı Hapoel'de.Şutundan çok penetresiyle ön plana çıkan bir oyuncu görünümündeydi.Ama iyi bir transfer.

Adsız dedi ki...

Hakkaten Erdemir de İtalya'nın tanınmış takımlarından gidip yabancı alma konusunda çok başarılı Scavolini, Bologna bunlar şimdi başarılı olmasalar bile yine iyi para harcıyorlar.

Adsız dedi ki...

ahmet çakını italya bağlantısı yardımcı antrenörlük yaptığı için sağlam.erdemir bu yıl play off garanti diyorum.daha funk yok bide o olsa tamamdır

Adsız dedi ki...

salsabasket özel yazmış ama haberi ben daha önce eurobaskette okumuştum

Adsız dedi ki...

Başarılı transferleri için Ahmet Çakı'yı tebrik etmeli ,son uzun da tamamlanırsa bence bu yıl Erdemir çok güçlü geliyor. EEE maşallah diyelim.
Adnan