22 Ekim 2009 Perşembe

Barça Maçı Fotoromanı

NTVSpor'un F.Bahçe Ülker - Regal FC Barcelona maçı için yayınladığı foto galerisinde gözüme çarpan ilginç kareler vardı. Hem arşive atalım, hem de paylaşalım.

Doğan Hakyemez & Aziz Yıldırım takımda düzelmesi gereken noktaları konuşup, yeni oluşum öncesi ön hazırlıklarını yapıyorlar. Belki de Dodo sadece yenilenmiş Abdi İpekçi'nin toplam maliyeti hakkında Aziz Yıldırım'a bilgi veriyor. Ne de olsa lazım olacak Ataşehir'deki kompleks için.

Bogdan Tanjevic bağırarak çağırarak, bir oyuna sokup bir oyundan çıkararak sinir sahibi ettiği Gordan Giricek'e yine, yeni, yeniden bağırırken.

F.Bahçe Ülker benchinin profilden görünüşü. Tanjevic 20+ farka rağmen gayet sakin. Cenk Renda ise sahada mücadele etmeyen oyunculara tahammül edemez vaziyette. Hani eline verseler bir kaşık suda boğacak o mücadele etmeyen adamları.

Olay adam, açıklama yapmaması nedeniyle gizemli takılan adam, Efes'e attığı imza yüzünden taraftarın biraz kırgın olduğu ama işin arkasından ne çıkacağını kimsenin bilememesinden ötürü kimsenin de tam anlamıyla suçlayamadığı Mirsad Türkcan. Takıma -özellikle de Ömer Aşık'a- kenardan tam destek verdi, baktı fark 20 oldu, o da daldı derinlere.

4 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

skytürk verecek yarın efes maçını salsa, bi post at istersen.

Adsız dedi ki...

Olay adam...Zamanında Hakeem Olajuwon ile Cuma namazlarına da giderdi...Hakeem ise namaz kılmayı bilmediğini bildiğinden yana falan yuvarlanırdı.Bu zat ise arkasından aynı hareket:)Bütün Houston müminleri gülmekten yerlerde...Neden???Müslümanım diye takımda Hakeemden kendisine destek arardı...Bu adamdan bekliyceksin.Kendine oynar.İstatistiğini sayar.Parasına bakar.Yetenek...evet var...Ama bilen zaten biliyor...Tribünde de olayın izlerini silmeye çalışıyo kendince.Bak düzelsin nasıl gaz maçlar oynayacak.Tribüne gaz hareketler yapıcak.Salağız ya biz onuda yeriz.Solomonu bile Kral yaptık.Neyse gece gece kustum içimdekileri...Bu yazıyı yayınlama bence Salsa...Sadece takımlarımızın geldiği durumu kendime yediremiyorum artık.

kobe dedi ki...

Tanjevic bagirmaktan ve kufur etmekten nasil oyun taktikleri dusunuyor?

Yiğit Gökçehan Koçoğlu dedi ki...

Güzel resimler ve yorumlar (: