19 Ekim 2009 Pazartesi

F.Bahçe'de Remzi Dilli Gönderildi

Birkaç gün önce Aziz Yıldırım'ın basketbol şubesinde yeni bir yapılanmaya gideceğini ve bu bağlamda bazı isimlerle yolların ayrılacağını okumuştum. İlk gönderilen Remzi Dilli olmuş. Nedim Karakaş'ın da gönderileceği yönünde bilgiler var. Şimdilik resmi bir açıklama yok web sitesinden, basketbolla ilgili çoğu mevzuda olduğu gibi.

12 Yorum Yapılmış:

granger17 dedi ki...

tanjeviç haberini umutla bekliyoruz zararın neresinden dönersen kardır hesabı

Adsız dedi ki...

tanjevic ne olacak.

Adsız dedi ki...

Tanjevic'i demirbaş kaydettiler, birşey olmayacak ona.

dejavu dedi ki...

:)

Ne ağız varmış bizde arkadaş, öğlen konuştuk adam uçmuş. :)

Prometheus dedi ki...

Çok geç alınmış çok doğru bir karar, Tanjeviç de gönderilsin tez zamanda.

tarski dedi ki...

kendisini sahsen tanimasam da hakkinda hep iyi dusundugum bir insandi. hatirladigim kadariyla kariyerinin sonunda netas'da oynamisti. benim (sadece oyun olarak degil) en begendigim usual takimimiz olan 99 yilindaki takim'in da menejeriydi. ilerki yillarda fenerbahce'de veya baska bir organizyonda cok basarili olacagina inaniyorum, kiymetini bilmiyenleri allah'a havale ediyorum.

o zaman bir istek parcayla bitsin bu yorum. yakin arkadasi oldugunu dusundugum yigiter ulug'dan bir remzi dilli yazisi bekleyelim bu hafta da.

saLsa dedi ki...

@ tarski

Son olarak Beşiktaş forması giymişti diye hatırlıyorum. Netaş'ta oynamadı hiç. Bizim oralara yolu düşmemişti kendisinin. :)

saLsa

Fanatik Basket dedi ki...

evet en son 91-93 arası beşiktaş'ta oynamıştı. undersized bi adam olmasına rağmen çok iyi bi postup fundementalı vardı, devrinin en iyi 5 numaralarından biriydi oynarken. 3 büyük takımda da görev yapmış olması da ilginç:)

buğra dedi ki...

kendisini çok iyi tanımamama rağmen, aydın örs takımdan gönderilene kadar sempati duyduğum bir kişi idi. ancak aydım örs gönderilirken açıkça ve yüksek sesle tepki vermemesi yüzünden benim nezlimde olan değerini kaybetmiştir. aynı sebeple nedim karakaş konusunda da düşüncelerim olumsuzdur.

tarski dedi ki...

@ salsa.
ben de kesin emin degildim netas'da oynadigina. ama diger taraftan 93 yazinda, netas salonunda kendisiyle karsilastigimi hatirliyorum ki kendisi o zaman heralde benim 5 katim falandi:), ve kendisi sahadaydi. heralde bu yuzden netas'ta oynuyor gibi aklimda kalmis. ya da tamamen karistiriyorum kisileri ama remzi dilli de pek karistilacak bir sima degil.

Adsız dedi ki...

En son 2. Ligde Pamukspor formasi giymistir.Bilgilerinize...

wATcheR dedi ki...

Netaşta oynadı Remzi Dilli..93-94 sezonunda..Takımı 1.Amatör kümeden 2.Lige çıkardılar..