21 Ekim 2009 Çarşamba

F.Bahçe'de Şubenin Başına Doğan Hakyemez mi Geliyor?

Aziz Yıldırım şubede köklü bir revizyona gitmekte fazlasıyla kararlı anlaşılan. Bugün Medyaspor'da yer alan Oğuz Yenihayat imzalı haber sayesinde öğrendim durumu. Doğan abiden teyit de ettirdim olayı. 'Teklif geldi başkandan. Bekliyoruz bakalım' oldu cevabı. Görev ne peki tam olarak dedim. 'Tam yetkiyle basketbol şubesinin başına geç dendi' yanıtını aldım. Hayırlısı diyorum.

22 Yorum Yapılmış:

cannksk dedi ki...

Hayırlı olsun Doğan Abi

youla dedi ki...

Federasyondaki görevini nasıl bırakacak şimdi :) tühhh
geçen sefer antalyaya giderken ayrılamamıştı. Ee kolay değil çift kavrulmuş yemek :)
Oldu olacak tanjeviçide göndersinler koçluğuda hakyemez yapsın. Bunlar komple yöneticiler sonuçta. Onlardan başkada kimse yok..Bence yapılacak tek şey tükürdüklerini yalayıp Aydın Örsü tam yetkiyle takımın başına getirmek. Gelsin kursun ekibini..

kobe dedi ki...

ne guzel iste en azindan tecrubeli bir suru takimda menejerlik deneyimi var yollasin tanjevici herkes rahat etsin

cinkean dedi ki...

Hakyemez in gelmesi bana Tanjevic in yerini daha da sağlamlaştırır gibi geliyor ama hadi hayırlısı..

serpil dedi ki...

hayırlısı olsun çok sevindim.. güzel haber.. darısı tanyeviç in gitmesi diyelim..

cannksk dedi ki...

Tam yetki demek isterse Hocayı da değiştirebilir demek mi acaba

Adsız dedi ki...

Ne lobiymiş arkadaş, takdir etmek lazım. Daha kimse tartışmasın Türk basketbolu neden üst seviyelere gelemiyor diye.

tarski dedi ki...

abdurrahman celebi'ye basarilar dileyelim bare.

Adsız dedi ki...

Turgay Demirel bizzat kendi gelsin bence, adamları ile zaman kaybetmek anlamsız.

Adsız dedi ki...

barça maçında azizle birlikte oturuo..!!

Emre dedi ki...

aydın örs gelsin ama antrenör olarak.

buğra dedi ki...

şu an barcelona önünde rezil bir basketbol oynanırlen çıldırmak üzereyim. ne tanjevicmis ne demirelmiş arkadaş? milli takımı yetmedi fb ülkeri de bitirdiler. tribündeki bir takım zavallılar da şükrü saracoğlundan alışkanlıkları garip tezahüratlar söylüyor. yok mu arkadas orada benim yerime tanjevice saydıracak bir adam? ama çok yakında kendi oyuncuları girişecek bu tanjevice allah ne verdiyse

Yiğit Gökçehan Koçoğlu dedi ki...

Maç sonunda da yorum yaptı SporMax'te. Burnuma güzel kokular geliyor :D

Adsız dedi ki...

yawww arkadasım artık bu işleri gençlere bırakın. doğan hakyemez geldi 70 yasına artık git kardsim ya! zaten antalyada ki yerini mustafa kemal bitime kaptırdın uslanmadın mı?

Adsız dedi ki...

eyyam kokuyor dogan hakyemız cok antıpatık ve camıa özellıle tum basketbolcular tarafından sevılmeyen bırısı sn azız yıldırım bole bır hata yapmaz ınsallah

youla dedi ki...

Doğan hakeyemez antalyda manejerken, oturduğu "şeref tribününde" tüm hakemleri masayı baskı altına alıp onlara hakarete varan sözler sarfeden bir kişidir.
Federasyonla olan yakın ilişkisi nedeniyle sanki bir duayen gibi gösterilmeye çalışılan ama dokunulsa patlayacak bir balondan başka birşey değildir. Bu tutumları nedeniyle zaten basketbol camiasında sevilmeyen antipatik biridir. Onu sevenler federasyon televizyonlar ve salsadır ( şaka tabii :) ).

Ama artık bazı gerçekleri görmek gerekir. Doğan hakyemez fenerbahçeye birşey veremez sadece alır...Kesinlikle çözüm değildir, çözümsüzlük getirir. Çözüm tanjeviçin uzaklaştırılmasıdır. Bence aziz yıldırım hakyemezle konuşacağına ülker grubuyla görüşüp tanjeviçe yol vermesidir.

HotSauce21 dedi ki...

dodo'nun elinde turgay demirel'e ait çıplak fotolar olabilir.türk basketbolunun üst kademesinde o daldan bu dala atlamak ondan soruluyor,helal olsun valla!!!

Adsız dedi ki...

yani Aziz başkan tüm Lobileri ele geçirecem diye yapmış olduğun bu hareket senin Fenerbahçedeki basketbolun değil ileri bundan böle geri gerileyeceğinin imzasıdır..

mıchael dedi ki...

bence asıl sevinmesi gereken harun erdenay kardeşimiz.artık rahat rahat uyuyabilir.

Adsız dedi ki...

Daldan dala atlamasında, üst görevlerde bulunmasında ilk bakışta bir sorun yok; meyve veren ağaç taşlanır edebiyatı kolayca yapılabilir. Ancak Doğan Hakyemez Milli Takım dahil bulunduğu ortamlarda kalıcı ne hizmet vermiş, hangi kültürü yerleştirmiş bir an için olsun sorgulanmalıdır. 2010'da şampiyon Antalya balonu patlayınca kabahat belediyenin, işler kötü gidince kabahat Orhun Ene'nin... Antalya BŞB'deki yeni yönetimin nasıl bir mali ve idari yapı devraldığı yönündeki beyanları da muhtemelen enkaz devraldık edebiyatı olarak değerlendirilecektir bazılarınca. Biz saflar Fenerbahçe'deki bu operasyon düşüncesinin sportif başarıyla alakalı olduğunu düşüneduralım, Dodo talebi FB'nin federasyondaki baskınlığını arttırmak için Efes'a karşı kullanmak istediği bir kozdan öte birşey değil.

ako dedi ki...

Yıllar evvel Dodo Galatasarayın menajerliğini yapmıştı. O sıralarda klasik bir para krizi çıkmış ve oyuncu ücretlerini Fatih Terim cebinden ödemişti.

Bu olay üstüne Fatih Altaylı televizyonda bomba bi laf etmişti:
"Doğan Hakyemez mi, B.kyemez mi"

Adsız dedi ki...

zamanında tanju çolak futbol takımına transfer edildiğinde sarı lacivert renklere verdiğimiz gönül kırılmıştı şimdi de aynı hislerle basketbolda kulübün adını itibarını karanlığa ve kirliliğe sürükleyecek tek isimdir bu g.s.li ak saçlı çelebi.
ah be aziz başkan getir harun erdenayı menejer aydın hocayı da koç, basketbol şuben hem dürüst devam etsin hem de başarılı..