21 Ekim 2009 Çarşamba

Quinton Hosley Aliağa'da

Ve Halil Üner'li Aliağa'dan ilk transfer bombası geldi. Hosley Aliağa'da. İyi transfer. Fazlasıyla iyi. Daha kimlerin takımdan gideceği belli değilmiş. Bu hafta tüm yabancılar sahada olacakmış (Hosley olmayabilir). Son bir performans testi daha var yani. Ama şu aşamada birinci olarak gidecek oyuncu guard Nesovic. Onun bileti kesik denebilir, diğeri ya da diğerleri kim olur belli değil.

11 Yorum Yapılmış:

BaHa dedi ki...

Minareyi çalan kılıfını hazırlar :)

Halil üneri alıyorsan ona tavşan çıkartmak için kesenin ağzını açacaksın, bakalım sağ kolu barış güneyide aldırcak mı yanına :)paraysa para basar hava paasını alır ...

kadim dedi ki...

Halil üner hiç zayıf takıma gidermi? Yada zayıf bir kadroyla başarısına şahit olunmuş mu? galatasarayı bile küme düşürüyorduda play-out ile ligde kaldı :)
serbest piyasa bu olsa gerek ...

Adsız dedi ki...

FİTCH DE ALIR ARTIK

kobe dedi ki...

malik dixon gelirse sasirmam :)

Adsız dedi ki...

Fitch suan İspanya'da iyi gidiyor gelmez diye dusunuyorum ama Malik Dixon olabilir. Gecen sene Kepez'e Fitch olmasa onu getiricekti zaten.

cannksk dedi ki...

Ben de Malik Dixon düşünüyorum

youla dedi ki...

Benim anlamadığım halil üner gelince kesenin ağzı açılıyorda neden Murat Aşkına bu imkan verilmedi?
Halil ünerin hiç isimsiz birini bulupta tavan yaptığını gördünüzmü?
Fitchi alır maliki alır olmadı trayloru alır. Traylorda boşta sonuçta adam gösteri takımıyla turne yapıyor. Gerçi malikten daha genç :)

kobe dedi ki...

Ya bende youla katiliyorum bence murat askinin takimin basinda olmasi lazim zaten rahat ol orda bi bomba patlatir halil uner 1 sene ye kalmaz orda bi seyler olur.

Yiğit Gökçehan Koçoğlu dedi ki...

Helaaaaaaaaaaal !

Legend dedi ki...

e yok artık ya..
malik dix10 dediğiniz adam 75 li
35 yaşında birini getirecekse çıksın kendi oynasın daha iyi
koç+oyuncu sözleşmesi imzalar :)
tavşanlar pahalı malum
hehheeee
LEGEND...

Adsız dedi ki...

hosley traylor ve malik dixonı alır yanına kepezden levent bilgini ve bide barıs güney olsa onu alır ama o oynuyo ozaman da illa bide kısa türk bulur aklıma gelmedi böyle oluncada kadrodaki türkler 3 ay sonra para almamaya baslar kepez de oldugu gbi haala gecen seneki paralar ödenmemiş türk oyunculara aynısını aliaganın türklerine olur ....