14 Ekim 2009 Çarşamba

Koşmuyoruz Hayatta Hiç Geri..

Adana'da sessiz sedasız, ilgisiz alakasız bir Avrupa Şampiyonası düzenlenmekte. Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımımız bu şampiyonada yarı finale yükseldi. Finale kalabilmek için bugün saat 19:00'da yarı final maçına çıkıyoruz. Turnuva öncesinde Murat Kekilli şampiyona ve takım için güzel bir marş yazmıştı, o vesileyle haberim olmuştu turnuvadan. G.Saray'ın Avrupa'da hatta Dünya'da almadık kupa bırakmadığı bu branşta Milli Takım seviyesinde de başarıya koşuyoruz. Ve ne diyoruz: Koşmuyoruz hayatta hiç geri, ileride basıyoruz her topa sizin gibi. Yürüyün aslanlar.

Kekilli'nin yazdığı marşı Facebook hesabı olanlar şu linkten seyredebilir.

3 Yorum Yapılmış:

HotSauce21 dedi ki...

iş hayatına girdikten sonra kış döneminde basketbolu haftada bire düşürmek zorunda kaldık malumunuz.

bu dönem başladığımız yeni spor salonunda bizden önceki grup osmangazi belediye spor tekerlekli basketbol takımı.6 kişiden oluşan takımın 3e3 çift pota yaptıkları maçı izlerken insan mücadeleye ve ortaya konan azme hayran olmadan duramıo. bizim saatimizden en az yarım saat önce gidip onları izlemek benim adıma büyük keyif.

hepsini tekrar ayakta alkışlıyorum...

cannksk dedi ki...

marşı da koysaydın

Ömer dedi ki...

Finaldeyiz!!!

Yari finalde Buyuk Britanya'yi 75-69 yendik ve finale yukseldik. Son 3 dakikaya 69-60 onde girmemize ragmen ozellikle faul atislarindaki kotu yuzdemiz nedeniyle zorlandik.

Özgür Gürbulak 40 sayi 10 ribaund, Ali Asker Turan da 15 sayi 5 ribaund 9 asist, Ferit Gümüş de 13 sayi 11 ribaund ile galibiyette onemli rol oynadilar.

Finalde rakibimiz Italya. Mac yarin saat 14:30'da baslayacak.