20 Ekim 2009 Salı

Renault'dan Cemal Hakkında İtiraz Dilekçesi

Cemal Nalga İstanbul Cup'taki Cibona maçında rakibine yumruk attığı için 5 maç müsabakalardan men cezası almıştı hatırlarsanız. Sonrasında Almanya'ya gitti G.Saray hazırlık maçları için, Cemal oradaki ilk maçta da disklifiye edildi. Sonra TÜBAD maçları oldu, orada oynadı. Kupa maçlarında da oynadı. Ben ceza ligde mi çekilecek diyordum ama bugün de oynadı. Renault da yönetmeliklerde bu konuyla ilgili herhangi bir madde olmadığından dolayı Cemal'le ilgili itiraz dilekçesini devre arasında federasyona vermiş resmi olarak. Birşey çıkacağını sanmıyorum ama en azından olayın netleşmesi açısından bir yardımı olabilir belki bu hamlenin. Yoksa ceza iptal edildi de haberimiz mi olmadı, onu da anlamadım ki. Resmi açıklama gelir, biz de öğreniriz işte bu vesileyle. Cezanın tam metni de şurada bu arada.

Salsabasket özel haberidir.

4 Yorum Yapılmış:

mıchael dedi ki...

rakibimizin pota altını kapatan savunmasını dış atışlarla aşmak istedik.düşük yüzdeyle hücum edince uzun oyuncu avantajını kullanamadık.ve yenildik.bu üst düzey bir koçun uzun oyuncu sıkıntısı çeken bir takıma yenilgisi sonucu yaptığı açıklama.bana çok ilginç geldi onun için sizlerle paylaşayım istedim.

cnbce dedi ki...

insider info: cezasını özel maçlarda tamamlamış.

cannksk dedi ki...

Aziz Yıldırım Narkotiğe gidiyormuş

http://www.htspor.com/spor-haber/180584-Narkaotige-basvuracagiz.aspx

silahsız kuvvet dedi ki...

Hazırlık maçlarında ceza alan oyuncu cezasınıda hazırlık maçlarında çekebilirmi? Futbolda hazırlık maçında alınan cezalar resmi maçlarda uygulanabiliyor. Basketbol yönetmeliklerini araştırmak lazım ama TBF Disiplin Kurulu işini bilir, bir şekilde uydurulur kılıfına.