14 Ekim 2009 Çarşamba

Wesson'u Karşıyaka Kaptı

Bu devirde Avrupa pasaportum olsun, isterse 100 milyar borcum olsun. Bulgar pasaportlu K'Zell Wesson kendisi hakkındaki bu detayın da etkisiyle önce Erdemir'in gündemine girdi, sonra Antalya BŞB tarafından yoklandı ama en son kapan Karşıyaka oldu. İzmir ekibi 5 numaradaki açığını bu sayede gidermiş oldu. Geçen sene Beşiktaş formasıyla da gayet iyi oynamıştı Wesson. Hakan Demir'le de çalışmışlardı hoca takımdan ayrılana kadar. Sorunsuz, uyumlu, işini yapan, işini iyi de yapan bir oyuncu. Bosman olması değerini biraz daha arttırıyor haliyle. Şimdi KSK'da toplam 5 yabancı oldu. 3 Amerikalı + 2 Bosman. Martin gidebilir ama bu şekilde yola devam etme ihtimalleri de var. Sonuçta maddi anlamda bir sıkıntı yoksa taraftarların da hayır diyeceğini sanmam bu seçeneğe.

16 Yorum Yapılmış:

EmreKSK dedi ki...

oldukca iyi bir haber, hayırlı olsun camiamıza. Martini sadece 1 mac canlı ızleyebıldım ancak bıldıgım kadarıyla sutu olan bır uzundu. wessonla bırlıkte oynasalar faydalı olabılırdı diye dusunuyorum.

cannksk dedi ki...

Martin gider herhalde, Emre Ocak'ta dönecek demiş doktorlar. Gözüm aydın diyeyim ben de kendi kendime. Ağlaya ağlaya getirttik bir adam :)

cemcomu dedi ki...

iyi oldu emrede gelince bu sene arenada keyifleniriz inceden :)

Adsız dedi ki...

mihajlovic muhtemelen gönderilecektir ama en azından emre dönene kadar tutlması faydalı olacaktır.takımımız için hayırlısı olu inşallah

Adsız dedi ki...

Furkanin dakikalari umarim azalmaz...

Adsız dedi ki...

Bence de Mihajlovic en azindan Emre dönene kadar kalmalı, sakatlık vs. durumunda gerek duyulabilir, iyi bir tercih oldu, hayırlısı olsun...

Adsız dedi ki...

Salsa Jeremiah Massey-Beşiktaş dedikodusu var.Araştırabilir misin?

Adsız dedi ki...

Yeni logoyu beğendim. :)

MixBasket

Legend dedi ki...

konyada cıplak gözle izledigim martin en zayıf halka, en güçlü halka ise takımın gözbebegi furkan..
Legend..

Adsız dedi ki...

Wesson'u tutmak istememize rağmen 500 bin euro istemişti.Kalmayı kabul etse rahat 300-350 bin dolara oynardı.Şimdi 100-150 bin dolar civarına gitti:)Bu arada iyi bir transfer olmuş Karşıyaka için.Her ne kadar bazı maçlarda top kayıplarıyla ve yakın mesafeden kaçırdığı atışlarla çıldırtsa da Martin'den falan çok daha üstün bir oyuncu Wesson.

Ömer dedi ki...

Abi o nasil koldur oyle. Eski oyuncumuz ama simdi yeni farkettim..

hasanerdem dedi ki...

ulan bir akşam dışarı çıktık, onda da transfer geldi :)) teşekkürler yönetim, artık daha güçlüyüz...

Adsız dedi ki...

amma çok emreci varmış menajer engin bayavın oğlu kendileri yazıyor herhalde 2 sene önce yine bizdeydi o zamanda beğenmiyodum furkan var aslan gibi bi tane daha belki yerli alınabilir o bölgeye

Adsız dedi ki...

peki wesson için KSK besiktasa para odedimi?

cannksk dedi ki...

Geçen sezona PAOK'ta başlayan, devre arasında ise Beşiktaş'a transfer olan K'Zell WESSON ile bir yıllık sözleşme imzaladık.

WESSON Bosman Statüsünde oynayacak olup, takımımızda yabancı sayısı 3+2 olarak devam etmektedir. Koç Hakan DEMİR'in raporu doğrultusunda değişiklik olacaktır.

www.ksk.org.tr

3+2 olacakmış, sanırım Martin'in yerine de biri gelecek ben açıklamadan öyle anladım. Ben dedim kesin petrol çıktı tesisler kazılırken diye ama inandıramadım :)

Erman dedi ki...

can petrol çıksa onu ilk kapacak olan reha hoca olurdu baskete koklatmazdı :)) bu sezon güzel günler göreceğiz ve senin deyiminle yarın rahat kazanarak bornova maçıyla başlangıç yapacağız.. Erman :)