23 Kasım 2009 Pazartesi

Alpella'dan Gelen Evren Büker

G.Saray kulübünün resmi sitesini beğeniyorum, güzel şeyler yapılıyor. En azından F.Bahçe kulübünün resmi sitesine 100 basarlar bana göre. Ancak ufak bir hata gözümüze çarptı. Evren Büker'in sayfasını açınca geldiği takım kısmında Alpella yazıyor. Ufak bir update istiyor orası.

edit: Düzeltilmiş, teşekkürler.

6 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

Düzelttik, uyarınız için teşekkürler :)

saLsa dedi ki...

@ Adsız

Ne demek, elinize sağlık.

saLsa

Adsız dedi ki...

galatasaray.org tartışmasız en iyi resmi sitedir...

bicermenismail dedi ki...

sanırım lakabını yazmayıda unutmuşlar namıdeğer sütçü junıor

Adsız dedi ki...

anıl sen bursalı mısın yoksa evrenle anlasma mı yaptın? evren evren evren nedir bu evren abarttıgın kadar? neyine hayran oldunda bu kadar adı geçiyor her yazında? biz niye görmüyoruz bu cevheri?cocugu haber yapacagım dıye ölüyorsun

Adsız dedi ki...

15:24 te yazan adsız arkadas ;
ne alakası v ar haberin evren e hayran olmakla yada evren in abartılmasıyla anlamadım. yada senin evren de gör(e)mediğin cevherle.blog sahibi yorumsuz sadece bir haber vermiş, neticesinde de yapılan hata düzeltilmiş. aynı hata başka bir oyuncu yada haberde yapılsa bunu da yazardı bence blog sahibi.

ayrıca bu yorumsuz haber üzerinden oyuncuyla ilgili yorum yapan sensin. şimdi bu durumda taraflı olan blog sahibi mi yoksa sen mi oluyorsun? begenmiyorsan oyuncuyu maç haberi altına yazarsın düzeltme yazısının altına değil.

yada nereye yazarsan yazarsın kimseyi ilgilendirmez tabi, blog sahibinin yaptığı haber gibi.