6 Kasım 2009 Cuma

Barış Özcan 1 Maç Yok

F.Bahçe Ülker maçının son çeyreğinde hakemler tarafından diskalifiye edilmişti tecrübeli oyuncu. Zaten 1 maç oynayamayacaktı. Disiplin kurulu bu cezaya ek olarak bir ceza daha vermeye gerek görmemiş. Böylece Barış Özcan bu hafta G.Saray Cafe Crown'a karşı oynayamayacak ama haftaya KSK deplasmanında formasını giyebilecek.

5 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

Anket yok mu Bjk-Tt Efes-Fb maçlarına:)

Adsız dedi ki...

Pazar gunu Sky Turkde yayınlanan basketbol programında BarışÖzcan'ın neden oyundan atıldıgına Skyturk yorumcuları macda oldugu ıcın net olarak acıklık getırdıler.Orhun Ene'ye mac 20 sayı fark olmuşken gereksız teknık faul çalınması sonrası Barış Murat Bırıcıkın yanına gıderek ''Neden Tanyeviçe müsaama gösterıyorsun Orhun abıye teknık faul çalıyorsun Orhun abı sana bu kadar yuklenmedı dıyemı'' demiş Hakem de kompleks yapmış gereksız yere atmış dedıler.

Adsız dedi ki...

zaten tbf ceza kurulu 1 mac ceza vererek hakemın haksız yere oyundan attıgına kanaat getırmıs oldu normalde 2-3 ceza alınır dıskalıfıyelerde ama Barış Özcan hakeme hıcbısey dememıs ..

Adsız dedi ki...

bende skyturku ızledım.5 dk falan ayırdılar hatta goruntulerı gosterdıler.Barış Özcan mactan sonra hakemın yanına gıderek nıye benı attın? kufur ettım mı dedı? hakemde hayır bana itiraz edemezsın vs...falan dıyodu.Murat Bırıcıkmerak edıyorum eurolıg de boyle bır dıskalıfıye verebılırmı ? yazık cok ucuz olmuş bu arada besıktas telekomu yener....

benito dedi ki...

bjk-telekom 161 sayı alt

fb-efes 150 sayı alt

banvıt-gs 153 sayı alt

erdemır-ksk 1

toplam oran 8