13 Kasım 2009 Cuma

Beşiktaş Bayan Takımı 5 Kişiye Karşı Oynadı

Dün tarihe not düşülecek bir maç yaşandı Rusya'da. Maçın taraflarından biri de Beşiktaş Cola Turka bayan takımı idi. Avrupa kupası maçı yapmak için Rusya'ya gidiyor siyah beyazlı kafile. Önce uçak, ardından uzun bir karayolu yolculuğu ile turşuya dönen bünyeleri Rusya'da büyük bir sürpriz karşılıyor. Rus takımının tamamına yakını grip olmuş, buna bağlı olarak da 'Maçı erteleyelim' önerisi getirilmiş karşı taraftan. O kadar yol gelindi, maç yapmadan dönülmesin diye düşünen Beşiktaş Cola Turka reddetmiş bu öneriyi. Maç oynandı, Rus takımı 5 kişi ile çıktı sahaya, 40'ar dakika oynadı hatunlar, toplamda 7 faul aldılar sadece, kazanan ise normal olarak Beşiktaş Cola Turka oldu, 62-80'lik skorla.

5 Yorum Yapılmış:

Ömer dedi ki...

Insan oneriyi biz Istanbul'dayken yapar. O kadar yol gittikten sonra tabii ki redederiz. Normal sartlarda olsa oneriyi reddetmek bize yakismazdi ama bu durumda mantiklisini yapmisiz.

silahsız kuvvet dedi ki...

O kadar masraf ettik bir daha Rusyaya gelemeyiz diye düşünmüştür bence bjkli idareciler :)

mozlu dedi ki...

erkek takımı olsa, sırf bi daha grusyaya gitmek için maçı ertelerdi :)

' baha ' dedi ki...

bence yanlis yapmis besiktas. besiktasli durusu falan hikaye olmus. her zaman saygi duyarim bu asirlik kulube. benim saygima muhtac da degiller tabii ki.

salonda dahi yapilsa boyle bir oneri, kabul edilmeliymis bence.

Adsız dedi ki...

İstanbul daki maçı verir ödeşiriz :)))