7 Kasım 2009 Cumartesi

Beşiktaş Cola Turka: 55 - Türk Telekom: 35 (İlk Yarı Yazısı)

Şu ilk 20 dakikadan dolayı Spormax'e ceza gelebilir RTÜK'ten. Zira bu görüntünün hakkı gece 12'den sonra yayınlanmaktır. O neydi be kardeşim? Savunma yapmıyor Telekom hiçbir şekilde ama hücumda da yoklar. Bekir'in peşpeşe gelen 3 üçlüğünü çıkartalım, kalmıyor hiçbir şey geriye. Beşiktaş Cola Turka Chatman liderliğinde öyle bir tempo koydu ki kendi oyuncularının içinden de 10 dakikada kusmaya başlayanlar oldu ama ne önemi var ki? Takım halinde 20 dakikada 20 asist yapıp, 20 farkı koydular araya. En kötü isabet yüzdeleri faul atışlarında. Düşünün gerisini. Maçı da Melih Şendil anlatıyor. Cola Turka isminde bir takım yaratma çabaları, oyuncuları tanımıyor olmayışından ötürü çektiği sıkıntılar biraz canı sıkıyor ama maç fena durumda yani. Alev alev.

6 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

dudley ve wilson ikilisine bak 12 de 1 yuhh.niye tutarsın saha da.

Adsız dedi ki...

telekomda top kayıplarının hepsi fast oldu..

Adsız dedi ki...

salsa birsey sorucam sonkol neden oynamıyor sakat falan mı?bu adam milli takımda değil miydi bu sene?savunması ribaundda agresif hırslı bir oyuncudur.bilgin var mı?

Adsız dedi ki...

melih şendil bazı anlardan kendini futbol maçında sandı. bommm boşşşş pozisyonda atış gibi. sanki aam futbolda gol atıyor : )

buğra dedi ki...

murat hoca karakter olarak çok sevdiğim bir insandır, değer verdiğim de bir coachtur ama bu ne biçim bir takım be kardeşim. ya da bu takım mı? şampiyonluk hedefi olan bir takımda hüseyin bu kadar süre alır mı? bu takımın pota altı savunma yapabilme ihtimali yok ki, uzunlar kendi çevreleri etrafında dönerken akşam oluyor. kısalar şut soktuğu gün telekom maç kazanır yoksa orta sıralarda kendine yer bulur. bence telekomda çok kısa bir zamanda uzun oyuncu değişikliği olmalı.

Legend dedi ki...

fotoğraf harika tek kelimeyle...
+ 18 muhteşem valla...