11 Kasım 2009 Çarşamba

Beşiktaş'ta Bu Kez de Yerliler İdmana Çıkmadı

Fazla mutluluk batıyor bu takımın tepesindekilere. Başka bir izahı yok bunun. Geçen hafta Chatman çıkmamıştı idmana, dün ise yerli oyuncular kazan kaldırmış. İdmana çıkmamışlar. Ödemeler bugün yapılacağı söylenmiş, yaparlar herhalde.

7 Yorum Yapılmış:

mozlu dedi ki...

http://www.aksam.com.tr/2009/11/11/haber/spor/4014/tarafli_yonetime_5_mac_ceza.html

salsa su haberi duydun mu

Fanatik Basket dedi ki...

geçen hafta yabancılarının, bu hafta yerli oyuncuların paralarını alamadıkları için idmana çıkmadığı ortamda, ligi halen yenilgisiz lider götürmeleri hem büyük bir başarı hem de trajikomik bir durum..

başarısız futbol takımının 2 oyuncusu için gaziantepe 30 trilyon para bayılan beşiktaş'ın bu paranın 100'de birini basketbola vermemesi gerçekten komik..

Fanatik Basket dedi ki...

Beko TBL 4.hafta panoramasını aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz..

Beko TBL Panorama

Adsız dedi ki...

Bugün okuduğum bir habere göre Erşan Kartal‚ İsmail Aydın ve Zafer Yılmaz Efes Pilsen-Banvit maçındaki taraflı yönetimleri nedeniyle 5 maç ceza almışlar.Bu haberin bir doğruluğunu kontrol edermisin salsa çok önemli...

gebcıty dedi ki...

bukadar basarılı bır takımınız var ve bu basarıda aslan payını ıkı senedır turk oyuncularınıza borclusunuz ama onların parasını ınatla vermıyorsunuz.. sonra zannedıyorsunuzkı bukadar adam sadece futboldakı sacmalıklarınız ıcın yeter demıroren dıye bagırıyor.. ıste bu kadar sıg dusundugunuz ıcın o koltugu su tabancanız kadar haketmıyorsunuz.. okadar onemlı bır maca cıkıcaksınızkı play offlarda avantajınız okadar guclu olacakkı haftasonu macı kazandıgınızda sampıyonluktan bıle soz edılebılecek duruma geleceksınız.. ama sız napıyorsunuz ınatla hakettıklerı paralarını vermıyorsunuz oyuncuların.. hemde gecmıs yıllara oranla daha ucuza kurulmus daha mantıklı transferler yapılmıs olmasına ragmen.. ınanılmazsınız sayın yonetım hakıkaten ınanılmaz.. ustunuze adam tanımıyorum.. bu mac kaybedılırse ne oyuncular ne teknık ekıp nede taraftar sorumludur bu olaydan sonra.. tek sorumlu sorumsuz yonetımdır..

Ömer dedi ki...

Fotograf bir tuhaf. Neden sarilastirilmis ki?

Adsız dedi ki...

'Erkek takımımız, Hafta sonu Efes Pilsen ile yapacak olduğu maç için çalışmalarını sürdürüyor. 2 saat boyunca tam takım halinde gerçekleştirilen idmanda, Efes Pilsen maçının taktik çalışmaları yapıldı. Dün bazı medya organlarında çıkan haberlerde, Oyuncularımızın idmana çıkmadıkları belirtilmişti. Geçtiğimiz yılların aksine, küçük boyutlu bu sorunun, yine büyütülerek lanse edilmişti. Sorunların çözümü için söz alan oyuncularımız, bugün kaldıkları yerden çalışmalarına devam ettiler.

Neşe içinde geçen idmanın ardından, takımımız foto muhabirlerine poz verdiler.'

www.bjkbasket.org