23 Kasım 2009 Pazartesi

Hayalimdi, Gerçekleşmemişti, Kısmet Şimdiye mi?

2008 Haziran'ında Barça Pepe'yi gözden çıkartmış, tangocu boşa çıkmıştı. F.Bahçe'de ise Solomon'un sonradan geri alınacağı bilinmeden bileti kesilmiş, guard arayışları başlamıştı. Basında Marques Green isimeri dolanıyor, benim ise gönlümden Pepe geçiyordu. Tanjevic'in tercihi onla yaptığım röportajda en az Pepe kadar övdüğü Avellino'nun iki dişlisini almak oldu. Gerçekleşmedi benim yalınayak hayal. Ama bu sabah Ümit Avcı o hayalimi bir daha doğurdu küllerinden. Gel be birader, ne olursan ol gel, sezon başından beri boşta oturuyorsan da gel, bari bu sefer gel.

17 Yorum Yapılmış:

ozgurr dedi ki...

pepe yi bende çok tutuyorum.umarım tekrar milli takıma da dönebilir.

Furkan Zengin dedi ki...

gerçi benim gözüm prigioni'deydi ama pepe'ye de hayır denmez yani :)

bir de 4 numara bulsalar , hani 35'lik Ira'ya bile razıyım ben

Adsız dedi ki...

Gelmesini isterim.Başarılı olabileceğini düşünmüyorum:)

Gurcay dedi ki...

Pepe'yi yıllardır Efes Pilsen'e istiyordum. Jenkins'li, Penn'li karanlık çağlarda "Pepe gelecek, dertler bitecek" diye sloganım bilem vardı. Meğer FBÜ için slogan atar dururmuşum. Pepe 32 yaşında ve eski formundan uzak ama gelirse FBÜ'nün içinde olduğu durumdan çıkarabilecek kalitede bir oyun kurucu...

Tuner dedi ki...

karşıyakalı k'zell wesson'un pasaportunda bir problem var diye bir dedikodu dolaşıyor ortalıkta... bilgin var mı? varsa paylaşır mısın? teşekkürler..

Adsız dedi ki...

tsnyevic işi ne oldu yine kaldımı başımıza ?

UykuLu dedi ki...

kalitesiyle kararlı olabileceğine inanıyorum.

tozlu parkeler dedi ki...

Furkan'ın dediği isim en doğrusu olurdu. Bu takıma oyunun temposunu ayarlayabilecek, doğru zamanda frene doğru zamanda gaza basacak tam anlamıyla bir 1 numara lazımdı.
Prigioni, skor kısırlığına rağman takıma nefes alarak oyun oynatabilecek oyuncu ama sorunumuz 1 numaradan çok daha öte.

Adsız dedi ki...

Tanjevic bu takımdayken iverson gelse noolur.

Adsız dedi ki...

LEBRON LEBRON
YOK ARTIK LEBRON FENERE İLAÇ OLUR.

Mete Doğruer dedi ki...

Pepe gerek klüb gerekse ulusal takım düzeyinde üst düzeyde oynamış bir guard ama bir iki senedir bu düzeyden uzak. Fenerbahçeye alışırsa çok yararlı olabileceğini düşünüyorum...

Bu arada FBÜ nedir? İTÜ gibi bir üniversite kısaltması mı? o zaman efes pilsene de EP diyin sayın GB (gürçay bey), madem seviyeli kısaltmalarınızla düzeyli yorumlarınızı sergilemek istiyorsunuz...

Takımın adı Fenerbahçe'dir, 2006 daki sponsorluk adı Fenerbahçe Ülker olmuştur. İtalya ve İspanyadaki takımlara bakın çoğu 100 senelik takımlardır ve sponsporluk adları değişmesine rağmen klüp isimleri baki kalır. Dönem dönem Buckler Bologna veya Kinder Bologna olarak anılsada esas isim Virtus Bolongadır mesela.

Adsız dedi ki...

BAZAREVİÇ,PACHOUTINE,NAUMOSKI ,RIVERS,STEFANOV ,BU ÜST DÜZEY GUARDLAR GİBİ PEPE DE ÇOK ŞEY GETİRİR HEM TÜRK BASKETBOLUNE HEM DE FENERE.
BU SENE YABANCILAR HİÇ VERİM VERMİYOR...GREER BİRAZ... İLK SENE AĞIZDA TAT BIRAKTIKTAN SONRA GİDİP BAŞKA TAKIMDA PİLİ BİTİREN SONRA DÖNEREK AYNI FAYDAYI VERECEĞİ SANILAN OYUNCULAR HEP FOS ÇIKMIŞTIR.....SOLOMON AÇIK ÖRNEK ...KİNSEY DE DÜŞÜŞTE....YA GİRİÇEK İN ADINI GERİÇEKİL OLARAK DEĞİŞTİRMİŞLER SANKİ...O TECRÜBE İLE SIFIR KATKI......,BUNA SAKAT MİRSAD PİLİ BİTMİŞ MRSİÇ YÜKSEK KONTRATLARI İLE KATILINCA FENER TAKIM HÜVİYETİNDEN UZAKLAŞMIŞ...ÇİFTLİK TAYFASI OLMUŞ.....YILLARCA VERİM VERMEDEN TAKIMDA HER NEDENSE TUTULAN VE SERHAT GİBİ GENÇ OYUNCULARDAN FAZLA SAAT ALABİLEN VUKUAT GÜCÜ RASİM DE KADROYU TAMAMLIYOR...... BU TAKIMI TOPARLAMAK ÇOK ÖZEL BECERİ VE KARİZMA İSTER ... HER BİRİ BAŞKA TELDEN ÇALIYOR ... ÜÇ UZUN PRELDZİÇ VE ÖMER ONAN ... TAKIM POINT GUARD VE POWER FORVETSİZ OYNUYOR ... PEPE BU TAKIMI TOPARLAR MI ??????? YOKSA O DA ONLARLA AYNI TELDEN Mİ ÇALAR...

tankut dedi ki...

Çok çok iyi transfer olur.Ne kadar uzun süre oynamamış olsada bu adam takımı oynatan guard.Bize lazım olan adam...Ben Kerem Tunçeri gibi takımı oynatan adamların form tutmasının uzun süre alacağına inanmıyorum.Ki zaten bence Fenerin asıl hedefi Türkiye şampiyonluğu.O zamana kadar zaten hazır olur.O zaman takımda oynamaya başlar.Heyecanlandım biran be.Taraftara değil takıma transfer.Fenerbahçeye biraz ters ama.:)

Adsız dedi ki...

@Mete Dogruer
Fenerbahce ile Ulkerin yaptıgı sponsorluk degil takım birlesmesi.. avrupadaki her sene degisen sponsorluklarla karıstırmayın..O yuzden takımın adı Fenerbahce degil..sponsorda Ulker degil. takımın ortagı Ulker..Baska bir deyisle bikac sene sonra takımın adı Fenerbahce Eti olamaz yoksa Ulker donuna kadar soyar Fenerbahceyi..
Mert Gur

Mete Doğruer dedi ki...

Mert Gür bey yanlış biliyorsunuz. Fenerbahçe ile Ülker arasındaki anlaşma 5 yıllık ondan sonra Fenerbahçe Milka da olur Fenerbahçe Sarelle de.

İstanbul dedi ki...

@Mete Doğruer

Anlaşma kaç yıllık bilmiyorum. Ama Fenerbahçemin adının Milka ile anılmayacağını biliyorum... Milka başka bir takıma kısmet olmadı mor formasıyla :)

Yiğit Gökçehan Koçoğlu dedi ki...

Bence de GEL :)