5 Kasım 2009 Perşembe

Kepez'de Neler Oluyor?

Beşiktaş'ta kriz hortlar da Kepez de hortlamaz mı? Oyuncular dün idmana çıkmayıp 1.5 - 2 aya varan alacaklarından ötürü kulübü boykot etmişler. Gerçi bu sabah çıkıp idmanlarını yapmışlar ama yönetim kurulu almış gerekli mesajı. Toplanmışlar. Ödemenin ne zaman yapılacağı konusunu tartışıyorlarmış.

12 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

Hala inanan var mı bu takımın $2M'ye kurulduğuna? Ve hala umudunuz var mı bu ülkede herhangi bir spor organizasyonunun adam gibi yürütüleceğine dair?

Adsız dedi ki...

sponsorları var koskoca belediye çözülür yakında bide toplarsan jübilelik amcaları takıma paradan başka konu zor tabi.....

Adsız dedi ki...

futbol macı yapmıslar antreman yapmamıslar bu arada....

Adsız dedi ki...

Anıl başlıkla alakasız ama
Geçen sezon koray mincinozlu taraftarlarla bir kaç talihsiz olay yaşamıştı seninde bildiğin gibi o yaşanan olaylardan sonra koray mincinozlunun galatasarayda bu sezon ki görev tanımını çok merak ediyorum mesela epey bir insan koray mincinozlunun şu an aktif görevde olduğunu bilmiyor bile olabilir çünkü kulüpten bu yönde hiç bir açıklama olmadı.Benim bildiğim alt yapıyla ilgilendiği ve teknik danışmanlık görevine devam ettiği yönünde maçlarıda izliyormuş geçen sene başındaki gibi.Senden ricam bu konu hakkında bir bilgin varsa bizi aydınlatır mısın?

beklenmedik bir kaç mağlubiyet gelir de koç okan çevikin görevine son verilirse koray hoca yeniden sahaya iner mi ne dersin:) ??

Adsız dedi ki...

yazık bu cocuklara vallaa.
aldıgım habere göre antalya nın diger takımı antalya buyuksehir belediyeside yabancılara ödeme yapmış ama turkler 20 gundur para alamıyomuss...
kendi ülkende 2 sınıf vatandas muamaelesi gormek bu olsa gerek...

Adsız dedi ki...

E alırsan 150 - 200 lük adamları 350 - 400 e sonun böyle olur ama bu bir Türkiye gerçeği kasanda olmayan parayla takım kuruyorsun ve yola çıkıyorsun sonra ödemeyip milleti mağdur ediyorsun ama lafa geldimi ortalarda gezip prim yapmaya çalışıyorsun.

Adsız dedi ki...

tatil olarak öderler taksitleri artık rixosda 4 gece hd sacma sapan bünye yaratıp sezon başında piyasayı bozarsan bu son kaçınlımaz tabiki

myers dedi ki...

adsiz 16:13 söylediklerin çok dogru

Adsız dedi ki...

halil üner kurdu butakımı bu paralara şimdide aliağaya harcatıyor paraları hayırlısı olsun bakalım ne zaman görücekler artık işlerin böle olmuyacağını aslında oyuncularında biraz kendilerini sorgulaması lazım takım seçerken menejerlerin değil kendilerinin seçmeleri gerekiyor.

Jordan dedi ki...

Belediye isterse bu sorunu çözer. Tabi çözmek ister mi o da ayrı konu.

Erol Kaya dedi ki...

Anıl Hocam, burada sadece Nur Germen'le ilgili bi yazı yazabilir misin?? Ya bu kadar kötü bu kadar felaket bir yorumculuk olamaz... Malaga maçını izliyorum delirmek üzereyim Nur Germen yüzünden... Biraz sussa Melih abi olayı götürüyor ama yok susmuyor adam.

youla dedi ki...

2 milyon dolar derse bütçeye böyle olurlar işte...
Baldwine kaç para verdiklerini sanıyorlar aceba :)