25 Kasım 2009 Çarşamba

Nur Gencer

Kaba tabirle sahtekarlık yapıldığı için gönderildi G.Saray Cafe Crown teknik heyeti. Yerine gelen isimler ise dün açıklandı. Geçen yıl bayan takımındaki görevinden istifa etsin diye zorlanan Cem Akdağ, ve Erşan Kartal'ı pataklayan adam olarak arşivde yerini alan Tuğrul Demir dışında Nur Gencer ismi de fazlasıyla göze çarpıyor. Sanki federasyona gönderilmiş ince bir mesaj var gibi burada. Malum Nur Gencer ile Turgay Demirel kanlı bıçaklı durumdalar. Bir ara aralarından su sızmıyormuş da şimdiki durumları bu. Bunun da nedenleri var. Dün öğrenmiştim ben de olayın detaylarını. Bugün Gökhan German toparlamış konuyu Fanatik'te. O da dün öğrenmiş olabilir benim öğrendiğim kaynaktan. Zira kelimesi kelimesine aynı bana anlatılanlarla. Yazılanlar doğrudur yanlıştır bilemem, tek bildiğim kanlı bıçaklı oluşları. Ve buradan yola çıkarak kafamda kurduğum 'G.Saray'dan Turgay Demirel'e giden ince bir mesaj' tezi. Olur mu? Neden olmasın.

15 Yorum Yapılmış:

Black dedi ki...

Salsa pepe den bi haber var mı?

tarski dedi ki...

nur gencer'den "ince" mesaj mi olur Anil! :)

Adsız dedi ki...

Oyuncu menajerliği yapan birinin takım menajerliğine ,veya federasyonda bir göreve getirilmesi,çıkar çatışmasına neden olacağından doğru değildir. Aşağı tükürsen sakal Yukarı tükürsen bıyık.

Adsız dedi ki...

salsa bu aksam feneri kim kocluk yapacak??
tancevic gercekten gitti mi?

tskuler anil

efe

Mete Aktaş dedi ki...

Nur Gencer'le Turgay Demirel'in kanlı bıçaklı olduğu yeni bir havadis değil, sadece Gencer2in bir nevi inzivaya çekilmesiyle üstü kabuk tutmuş bir yaraydı. Galatasaray'ın Gencer'i menajerliğe getirmesi, pekala federasyona karşı top yekun savaşa gireceğine dair bir belirti olabilir. Bu arada her ne kadar artık kalburüstü oyunculara sahip olmasa da Gencer'in bir oyuncu menajerliği firması sahibi olduğunu hatırlatmakta fayda var. Bu da ne kadar etiktir değildir tartışılır...

Adsız dedi ki...

http://www.medyaspor.com/v02/news.aspx?id=35875

Bu videoda herşey yeterince açık sanırım.

Adsız dedi ki...

@salsa

Bazı şeyleri kaçırdım o yüzden toparlarsan sevinirim.

Oyak Renonun, GS maçı oynanmadan önce federasyona yaptığı itirazdaki gerekçelerde "cemalin 7 numaralı formayla" oynatılması varmıydı?

Adsız dedi ki...

geçen günlerde Gencer bir tv kanalında (cem tv idi galiba)Turgay Demirel hakkında Nalga ve GS teknik ekibi epey atıp tutmuştu.Hayrola ne oldu
birden diye düşünmüştüm
meğer hazırlık yapılmaktaymış

basketçi dedi ki...

http://www.medyaspor.com/v02/news.aspx?id=35875

saLsa dedi ki...

@ Adsız

Hayır yoktu, sadece 5 maçlık cezanın nasıl çekildiğini anlayamadığından dolayı şikayette bulunmuştu Renault.

saLsa

Adsız dedi ki...

nur gencerle bir röportaj yapsınlar
ve menajerlikle menajerlik bir arada yürür mü diye sorsunlar.mesela bir pivot alması gerekirse bu sene hangi menajerin oyuncusunu tercih edecek . kendin pişir kendin ye veya rekabet kurulu.

Adsız dedi ki...

nur gencer sahte evrak duzenlemeye alısmıs gs ye gercekten yakısan bır ısım olmus nasıl olsa oda sahte pasaport duzenleyen ve halen davası yargıtayda olan bır ısım yakısmıs yanı yakısmıs

dejavu dedi ki...

Resmi sitenin fotografçısı Serdar Çelebi fena yakalamış görüntüyü.

Şu resim üzerine 5 sayfa yazı yazılır..

Adsız dedi ki...

zaten bütün yabancı oyuncular nur gencer ve ömer kart ın şirketindenden alınmıştı. olayı yakından kontrole aldılar. gs bahane oldu. paraları kurtarmaya çalışıyorlar.

Adsız dedi ki...

Sebebi ne olursa olsun fiziksel mudahaleye ugramis bir hakem hakkinda israrla (daha onceki bir haberde de var) "pataklanmis" ifadesinin kullanilmasi beni rahatsiz etti. Boyle kucultucu bir ifadeye gerek var mi gercekten?
Barlas