6 Kasım 2009 Cuma

Preldzic Domuz Gribi

Haberi Vatan gazetesi geçmiş. Bayan takımından Birsel Vardarlı ve idareci Cem Lakay'da da varmış. İşin garibi geçen gün Euroleague maçında da oynadı Preldzic. Maçtan önce hasta diyorlardı ve eğer bu durum biline biline oynatıdıysa büyük skandal. Geçmiş olsun diyelim toptan. F.Bahçe taraftarı zaten maça gitmiyordu, artık bu haberden sonra hiç uğramaz. :)

Tevekkeli değil Abdi İpekçi'de F.Bahçe Ülker - Cibona maçı öncesinde geniş kapsamlı 'Domuz gribi önlemleri' alınmıştı. Dodo fazlasıyla ileri görüşlü çıktı. Şimdi bugün bir tur daha dezenfekte çalışması yapılacakmış. Sonuçta Preldzic geçti oradan. Hatta maçın oynandığı topların da aynı dezenfekte işleminden geçmesi gerekir. Acaba Emir'in maçta yaptığı 5 asistte pası sayıya çeviren adamlara da bulaşmış mıdır?

7 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

amma abarttılar şu domuz gribini, medyaya haber lazım...
tanısı, tedavisi, etkileri vs. si bire bir normal griple aynıdır...
lüzumsuz paniğe mahal yok

geçmiş olsun Preldzice...

caglar dedi ki...

bu hastalıktan ölenler olmasına rağmen bu kadar önemli bir salgın olmasına rağmen bu konuyla ilgili böyle dalga geçer şekildeki yazınızdan dolayı yakıştıramadım size bu yazıyı.bu salgın çok önemli bir salgın inşallah aralık ocak ayında beklenilen şekilde gelişmez ama beklenilen şekilde gelişirse o zamanda dalga geçebilecekmisiniz göreceğiz.

saLsa dedi ki...

@ caglar

Dalga geçen kim ki? Hastalığın ciddiyetinin farkındayım herkes gibi. Sadece ufak bir esprili yorum kattım durumun üstüne. Ki her habere bir yorum katıyorum. Geçmiş olsun dileğimizi ilettik. Rahatsızlık verdiysek affola sizin gibi düşününlere. Ama dalga geçme falan yok ortada. En azından bunu bilesiniz.

Sevgiler..
saLsa

' baha ' dedi ki...

bulasici hastaliklardan nefret ediyorum ya. her turlu kisitliyosun hayatini. hastalara gecmis olsun, umarim kisa surede iyilesirler.

yazida da alay gibi bi olay yok bence, gayet iyi yazilmis salsa.

caglar dedi ki...

yazıda değişiklik yaptınız mı

Yiğit Gökçehan Koçoğlu dedi ki...

Umarım doğru değildir :/

Adsız dedi ki...

oğuz savasta domuz gribi