10 Kasım 2009 Salı

Solomon'un Gör Dediği

Solomon'u ülkesine giderken Ümit Avcı yakalamış, son bir kez konuşturmuş. Söyledikleri artık körün bile gördüğü şeyler ama hala bilmeyenler, hala bir şeyleri göremeyenler varsa onlara gelsin bu röportaj. Giricek'in Cumhurbaşkanlığı Kupası maçında tribünde kendi başkanı otururken bütün taraftarların göreceği şekilde Tanjevic'e yaptığı hareketler yeter de artar bile takımın Tanjevic'e bakış açısını kavramak için. Beşiktaş koçu Burak Bıyıktay'ın Telekom maçından sonra söylediği muazzam bir cümle var. 'Spor mutlu insanlarla yapılır'. Ve F.Bahçe Ülker'de herkes mutsuz. Söylenebilecek başka bir laf var mı üstüne?

5 Yorum Yapılmış:

Fanatik Basket dedi ki...

herkesin bildiği/tahmin ettiği şeyleri açık ve net bir şekilde söylemiş. aşağıdaki cümle yeterince şey anlatıyor zaten..

"takımdaki birçok oyuncu da benimle aynı şeyleri düşünüyor ama onlar haklı olarak konuşamaz. Çünkü kontratları var. Ben de bu zamana kadar konuşmadım ama artık ayrıldığıma göre bunları söyleyebilirim."

Fanatik Basket dedi ki...

Bu arada nacizane arkadaşlarımızla hazırladığımız TB2L 5. Hafta Panoraması ve 2.Lig'de haftanın önemli olaylarını aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.

TB2L
Panorama


saygılar..

dejavu dedi ki...

O maçta maliyle Fenerbahçe Ülker benchin hemen arkasındaydık ve Gricek'in üç molada üst üste Tanjevic'le dalga geçmesine şaşıp kalmıştık. Ona da bir edit lazımdı aslında video olarak ama geç kaldık. :)

salih dedi ki...

burak bıyıktayın lafı hani imza olacak türden, mühiş güzel bir cümle

serpil dedi ki...

paragones=tanyeviç