22 Aralık 2009 Salı

Asım Pars Hastanede Değil Cezaevindeymiş

Ligin 10. haftasında Caferağa'da F.Bahçe Ülker'e konuk olan Mersin BŞB'de Asım Pars'ın maçtan bir gün önce aniden rahatsızlandığı ve hastaneye kaldırıldığı, bu nedenle de sahada olmadığı söylenmişti. Öyle değilmiş durum. Bugün Habertürk gazetesinde yazan habere göre Asım haftasonunu Maltepe Cezaevi'nde geçirmiş. Suçu cezaevindeki bir tutukluya uyuşturucu göndermek. Nazilli Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmalara da katılmamış, apar topar tutuklamışlar adamı. Asım Pars için dün Nazilli Ağır Ceza Mahkemesi'nden gelen serbest bırakılma talimatı gelmiş, bu sayede de bırakılmış tecrübeli oyuncu.

3 Yorum Yapılmış:

Mete Aktaş dedi ki...

BENİM BİLDİĞİM TUTUKLUYA TEMİZ ÇAMAŞIR GÖNDERİLİR, UYUŞTURUCU DEĞİL :p

Pervasız Gömlek dedi ki...

bu kadar aptal olur bir insan... asım pars'ın zekasından şüphe etmem boşuna değilmiş... o kdar umutla asım bekledik yıllarca o da demek ki uyuşturucunun peşindeymiş, yazıklar olsun!

Adsız dedi ki...

@ pervasız g
mevzubahis olay, asım pars rostov'da oynarken olmuş. birisi onun kimlik birgileriyle yollamış kargoyu. muhtemelen kimliğini kaybetti ve önemsemedi. bu arada gitmemesine rağmen hakkında açılan davadan da beraat etmiş, ancak mahkemenin çıkardığı tutuklama emri kaldırılmadığı için cezaevine konulmuş. bilip bilmeden sallamayalım ve hakaret etmeyelim lütfen.