30 Aralık 2009 Çarşamba

Baldwin'in Halefi Daçka'da

Ligde 12 maçta sıfır çeken Daçka'da Ekrem Memnun'dan boşalan koltuğa kimin oturacağı belli oldu. Nenad Vucinic ile anlaşmış İstanbul temsilcisi. Tab Baldwin'den sonra Yeni Zelanda takımının başına geçirilen Vucinic bu yıl elemele grubunu grup lideri olarak tamamlayan takımı ile birlikte Türkiye 2010 vizesini almıştı. Bu arada Daçka'nın önce Tab Baldwin'e teklif götürdüğünü ama hocanın bu teklifi geri çevirdiğini de belirtelim. Tahminen Vucinic'i de Baldwin önermiştir. Daçka'nın teklif götürdüğü isimlerden bir diğerinin de Mete Babaoğlu olduğunu söyleyerek bitirelim bari postumuzu.

8 Yorum Yapılmış:

Basketbolu Seven Adam dedi ki...

Elele 2.lig'e düşerler malesef..

Trapped Scorpion dedi ki...

böyle zor durumda olan takımların ligi tanımayan yabancı antrenörleri göreve getirmesini anlamıyorum. adamcağız ne olduğunu anlamadan ligden düşmesi kesinleşecek neredeyse daçkanın. tabii "halil üner boşta da biz mi getirmedik?" diyebilirler :)

işi çok zor ama dengeler değişebilir, belli olmaz durum..

Adsız dedi ki...

Basketbol futbolu ornek alıyor herhalde,bir cok yetenekli turk antrenor varken neden yabanci?yardimci antrenorlere sans verse dacka kotumu olurdu AHMET CAKI nereden yetisti Tab kendine is buldu simdide arkadaslarını kolluyor turk antrenorlerde hicmi dayanisma yok yakında yabancı antrenorler 1.lig yerliler 2.lig olurlar bu dayanisma karsisida???

Fanatik Basket dedi ki...

bornova bld. koljevic'i göndermiş. cüneyt erden'in transferinden sonra yabancı guarda gerek görmediler heralde..

Adsız dedi ki...

Merak etmeyin yakında Tab kovulunca dicek keşke gitseydim Daçka'ya diye. Çok yazık oldu daçka'yada. Pişman olcaklar onlarda.

Adsız dedi ki...

kepeze bir dokan bin ah işit
tab baldwine koç diye takımını teslim etmek isteyenler varsa bidaha düşünsünler. kepez oyak maçı tam rezalet baldwin kepezi düşürüyor. aziz bekir müdahale etmiyor o gitsn ben koç oluyim diye için için gülüyor çöreklendler. daçka sanada geçmiş olsun. kepez daçka el ele elweda 1. lige yaşasın yeni zellandalılar

Adsız dedi ki...

yeni bir yabancı koç dalgası gelebilir takım ligde kalırsa...

BaHa dedi ki...

Baldwin yere goge sigdirilmiyordu, demekki mucize kotu takimla olmuyormus... Liglerimiz kocluk muessesesi bazinda da yabancilarin eline geciyor. Dackanin yeni kocu su saatten sonra ne verebilirki? Alacagi paraya bakar. Bence koclarda yabanci oyuncu sayisindan dusulmeli. Kocun yabanciysa 1 eksik yabanciyla oynamali...