5 Aralık 2009 Cumartesi

Barış Güney'e 2 Maç Ceza

Barış Güney'e geçen haftaki Mersin deplasmanında hakeme itiraz ve küfürden 2 maç ceza gelmiş. Karar bu sabah açıklandı. Keşke tribünden birine patlatsaymış, nasılsa onun da cezası 2 maç. :) Telekom da bugün ilk deplasman galibiyetini alır artık. Rakipte Alex Gordon yok, Barış Güney yok, para yok, moral yok. Siftah zamanı bu hafta herhalde.

6 Yorum Yapılmış:

Fanatik Basket dedi ki...

küfür ettiyse 2 maç normal. futbolda küfüre 3-4 maç ceza veriyorlar. az olan kinsey'in aldığı ceza.. kinsey'i kriter kabul edersek kimsenin ceza almaması lazım zaten:)

Adsız dedi ki...

Burada Kepezli birkaç arkadaş kupa maçından sonra bekle bizi Beşiktaş falan diyorlardı bekliyoruz bakalım:)

Adsız dedi ki...

kinseyi yumruklayanlar çabuk unutuldu bakıyorum...

Adsız dedi ki...

ya bu adama nasıl katlanıyor hakemler anlamıyorum. bir insan itiraz eder de, bu kadar mı çok itiraz edilir. adam istisnasız her pozisyondan sonra itiraz ediyor.

solo dedi ki...

nalga haberinden sonra kendinizi toparlayamadınız bakıyorum. çoktandır eyyamla yürüyorsunuz.

bi de sanki kinsey öyle hobi olsun diye taraftar yumruklar gibi yorumlar var. bi kadının parmağıyla tahrik olanlar, sadece sizin mi tepki hakkınız var.

reverdy dedi ki...

2 sezon önce karşıyaka darüşşafaka maçında bütün maç yine hakeme itiraz etmiş ve sonucunda salondan tepki toplamıştı barış güney , maçı son anlarında kaybedincede soyunma odasına giderken orta parmak gösterince tribüne , bir taraftar tüm maç boyu biriktirdiği ( maçtan öncesi de vardır o kadar büyük bişiydi ) balgamı kafasına isabet ettirmeyi başarmıştı.