6 Aralık 2009 Pazar

Birkan Batuk Röportajı (TBF)

Karşıyaka'ya transferi gerçekleştiği anda, artık taraftarın sevip bağrına basabileceği bir oyuncuya daha sahip olduklarını söylemiştim. Çıkış noktam da Birkan'ın bitmek tükenmek bilmeyen mücadeleciliği ve enerjisiydi. Zaman beni sandığımdan da fazla haklı çıkardı. Birkan hem enerjisi, mücadelesiyle hem de kendinden beklenenden çok daha fazla ofansif katkısı ile taraftarın sevgililerinden biri oldu. Braveheart diyorlar ona. Hak etmiyor da değil hani. TBF.org.tr'de keyifli bir röportajı yayınlanmış Birkan'ın. Şuradan okuyabilirsiniz. Röportajın sahibi sevgili Dilvin'e de kocaman sevgiler, ayrıca kocaman da bir geçmiş olsun. Ufak bir operasyon geçirmişti.

3 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

hocam nedır bu bırkan sevgısı maddı yada manevı bı bag var galıba transferden yuzdemı aldın? tabı bu yorumuda yayınlayamazsın ama olsun...yoksa adamın bu kadar abartılacak bı se oynadıgı yok 6 macını canlı ızledım yok artık oyuncu boyle olunuyo demekkı..ver gazı nba de olur sence demı hadı hayırlısı alırsın sende avantanı

hasanerdem dedi ki...

hahahahaahha seviyorum bu yorumları, sinir stres bişey kalmıo valla :))

anıl kamuoyu açıklama beklio, söyle bakalım yüzde kaç aldın :))

Adsız dedi ki...

@ Adsız

hiç alakan yok sanırım basketbolla. alakanın olmadığını da canlı olarak izlediğin maçlardan hiç birşey anlayamamış olman.

Birkan Batuk'u Pamukspor zamanından beri izliyor ve gelişimini takip ediyorum. Hiç kimse maçlarını izleyemiyorken, Birkan'ın yıldız ve genç maçlarını gerek ligde gerekse de Türkiye Şampiyonası'nda izledim.

TBL maçlarını da çoğunu izledim, senin izlediğin 6 maçtan fazlasını izledim.

Oyuncuyu karalamak adına yaptığın yorum çok çirkin ve anlamsız. Birkan'ın kişiliğini ve basketbolunu birazcık bilsen, nerelerden nereye nasıl geldiğini ve gelecek vaadeden bir isim olduğunu görürsün.

Diyelim ki ben de anlamıyorum bu işten, Birkan (yerinde izledim onu da) Nike tarafından Türkiye'nin Jordan'ı oldu. Bire bir oyunuyla şu an TBL'de oynayan 88-89-90 doğumlu -ki iyi de süre alan isimleri mağlup etti. Haklı bir şekilde sonuça ulaştı.

Saygılarımla,