28 Aralık 2009 Pazartesi

Cemal'siz Pankart

Bir G.Saray taraftar grubu tarafından hazırlanan ve dünkü Telekom maçında tam karşıda duran hoş pankart. Yalnız bir şey çarptı gözüme. Pankartta herkes var, bir tek Cemal Nalga yok. Bu kadar mı dışlandı bu çocuk?

31 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

15 numara o degil mi?

saLsa dedi ki...

@ Adsız

15 numara yok ki resimde.. 13 var Rancik, 16 var Evren..

saLsa

kutay dedi ki...

cemal takımda oynuyor mu ki pankartta yer alsın...
sonucta bugunku mucadeleyi verenler bunlar

saLsa dedi ki...

@ kutay

Tufan var ama resimde..

saLsa

cannksk dedi ki...

Bizimkiler kadar benzememiş.
http://i50.tinypic.com/29boa40.jpg
http://i50.tinypic.com/33l2t03.jpg
http://i46.tinypic.com/2w6f9zk.jpg

kutay dedi ki...

evet ama tufan'ın cezası sezon bitmeden tamamlanacak sanıyorum.. halıyle sezonun son maçlarında takımda olacak.. takımın oyuncusu konumunda..

saLsa dedi ki...

@ kutay

Bilmem, bana saçma geldi. Hani tüm bunlar Cemal'in yüzünden başımıza geldi, bu adamlar da aslanlar gibi mücadele ediyorlar Cemal'in neden olduğu sıkıntılı dönemde gibi olmuş.

saLsa

Adsız dedi ki...

adamlar karar verememiştir görünüme, tufanamı benzesin yoksa cemale mi:) ne de olsa onun lakabı tufan görnünümlü cemal...

ronaldinho10 dedi ki...

belkide bugün açıklanacak kararı doğrudan etkiler bu hareket! tbf bak çocuklar cemal'i dışlamışlar onların ve takımın suçu yokmuş diye eksi puanları neden kaldırmayıversin ki : ))

Sarpito dedi ki...

yapma salsa...

Adsız dedi ki...

55 numara kim?

Adsız dedi ki...

çok güzel hareketler bunlar. da Karşıyaka oyuncuları çizmeden önce akıllara gelseydi keşke bu çizimler..

dejavu dedi ki...

55 numara; Eren Beyaz.

dejavu dedi ki...

Ayrıca Galatasaray tribünü yıllardır koreografi anlamında bunun çok ötesinde, Avrupa'da ses getiren pek çok çalışma yapmış bir tribündür. Hemen Türkiye'deki eşleniklerine girmemek lazım bence.

Cemal'in olmaması fakat Tufan'ın kaptan kontenjanından kendine yer bulması da enteresan olmuş. Jasaitis'in tipi de bayan takımından Vecerova'yı andırıyor fazlasıyla. :)

Yapanların ellerine, yüreklerine sağlık..

qb dedi ki...

Ksk'li arkadaşlar komik olmayın ya, dünyada ilk pankartı siz mi yaptınız? pankart işte, neyine sizinkinden esinlenecek adamlar.
kendinizi dev aynasında götmeyin

Adsız dedi ki...

Yapma bunları salsa yapma bunları...Bir kişi niyetini bu kadar belli etmemeli...

Adsız dedi ki...

karşıyakanın kendini ispatlaması için önce göz göz'den daha fazla maç kazanmış,herhangi bir spor alanında avrupa kupalarında yarı final oynamış olması lazım..Önce sen İzmir'de kendini ispat et sonra Türkiye'de konuş..

Adsız dedi ki...

Karşıyakanın kendini ispatlaması gereken hiç bi dal hiçbir alan yoktur.Merak eden,araştıran öğrenmek isteyen arkadaşlar internet elinizin altında hemen ulaşabilirsiniz bilgilere.Hariçten gazel okumanın anlamı yok.

Adsız dedi ki...

Evet karsıyaka ile göztepe arasında farklar vardır karşıyaka spor kulubudur(en son yelken başarıları) Göztepe futbol kulubudür. Fazla tartışmayalım güneş balçıkla sıvanmaz ne kadar bazı hazımsız arkadaşlar olsada:)

Adsız dedi ki...

göztepeyle karşıyakayı nasıl kıyaslarsınız. göztepe aliağanın yeni adıdır. tufanın yerine cemali oynatmak neyse, aliağanın ismini göztepe yapmakta aynı mantıktır.

uniKSK dedi ki...

galatasaray'lı bazı arkadaşlar boş konuşmuş. gs'nin avrupa'da ses getirdiği koreo'ların hepsi futbolda yapıldı. baskerbolda bir maçta janjanlı kağıtlar ile denendi bir parça güzel oldu. ama BASKETBOL'da ilk koreo olsun , bu şekilde pankart olsun , ilk deplasman olsun herzaman Karşıyaka tarafından gerçekleştirilmiştir.

Haa sizler gözgöz der avrupada şöyle yapıldı böyle yapıldı falan derseniz sizin basketbol kültürünüzden şüphe duyulur... Karşıyaka Spor Kulübü'dür.. İlgilenenlere duyurulur!

dejavu dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
Ahmet Ercanlar dedi ki...

Halbuki Cemal'i de koyabilirlerdi pankarta. Sakalsız ve saçları kazınmış resmini koyarlardı biz de tanımazdık.

Türk spor tarihinin en büyük sahtekarlığı olmuş. neredeyse bu sahtekarlığı yapanlardan özür dileyecek durumdayız. 7 Ocak'ta galatasaray'ın cezasını da kaldıracaklar. neden bu kadar kasıyorlar ki?

Adsız dedi ki...

Yahu, bir başlığın da içine edilmese.

Anladık en büyük Karşıyaka. Müthiş basketbol kültürü var. Öyle ki rakip takımın maç kazanması sahaya yabancı madde atma sebebi. Benden sonra öyle bir 10 kişi daha en büyük Karşıyaka desin de tatmin olur arkadaşlar belki.

Adsız dedi ki...

Kıskanmayalım lütfen ksk yi

Stoupe dedi ki...

Oyunculardan hiç biri benzememiş..çok güldüm tv'de görünce, düşünce güzel ama ellerine yüzlerine bulastırmıslar.
ps: Bornova Belediyeliyim = )

Adsız dedi ki...

bu ksk lılar bole bosverın onları dunyanın merkezı zannedıyolar kendılerını goztepe en son bırıncı lıge cıktıgında neler oldugunu sorun onlar sonra susar vapurlarla kım ksk ya bıde bunlar ksk ksk der hepsı hafta ıcı veya hafta sonu alsancaga gelır bornovaya gelır sonra konusurlar 35 bucuk sacmalıgına bos konusurlar yanı evet goztepe futboldur ve olede kalmasını umarım ben bole sevıyorum goztepemı hıcde gocunmuyorum ınadına goz goz goztepe:D

Adsız dedi ki...

gözgözlü kardeşim sen futbolunla gurur duyuyorsan burada ne işin var. burası basketbol portalı. hani sizde bir ara oynamıştınız 1. ligde ve iki maçtada farklamıştı sizi KSK hani o oyun, topu çemberden geçiriyon falan....burda uzun uzun anlatmıyayım sen bir ara uğra KSK arenaya görürsün nasıl oynandığını...

Adsız dedi ki...

Galatasaray'ın bir tane taraftar grubu vardır zaten. Nüfusumuza mı alsaydık sahtekarı ?

Adsız dedi ki...

birincisi ksk taraftarı arkadaşlar lütfen kendi haberlerine yorum yapsınlar... ikincisi eğer o pankartta cemalin resmi olsaydı, o zaman da yaşanmasını istemediğimiz bu olaya taraftarın sahip çıktığını ima edecekti salsa.. klasik salsa haberi işte. herkese inat değil küme düşmek play-off oynayacağız.. ksk ile de orada görüşebiliriz.

KskHyTr dedi ki...

Önce sahtekarlık yapmak bırakılcak sonra basketbolda karşılaşılabilir:)
Federasyonun ayıbıdır galatasarayın küme düşürülmemesi başka fb efes gs bjk dışındaki herangi bir takım olsa coktan düşürülmüştü ama işler böyle yürüyor federasyonlarda... Heleki ksk nin böyle bir sahtekarlık yapcağını düşünüyorumda turgay demirel sanırım direk amatör kümeye gönderirdi...