9 Aralık 2009 Çarşamba

Cüneyt Erden İzmir Yolcusu (mu?)

Kepez'de oyuncuların paralarını alamadığı için idmanları bıraktığı ve bundan böyle sadece maçlara çıkacakları haberi ortalığa düşünce takımdaki oyunculara da batan geminin malları misali saldırmaya başladı herkes. Önce takımdan ayrılan Alex Gordon'u Erdemir kaptı, sonra G.Saray Cafe Crown Fatih Solak'ı bitirdi. Sırada Cüneyt Erden var gibi duruyor. Pınar Karşıyaka ilgileniyor kendisiyle ciddi ciddi. Kaptan Gökper'in kafasını kırıp düşünmesi lazım artık şu olayın üstüne, ben nerede hata yapıyorum diye. Cüneyt'i isteyen tek takım Karşıyaka değil bu arada. Bir diğer İzmir temsilcisi Bornova da ilgileniyor tecrübeli oyuncuyla. Son maçlarda 3+1 kontenjanına takılan Ivan Koljevic'i yollayıp orayı takımın tam da ihtiyacı olan tecrübeli bir yerli guardla geçmek istiyorlar. Gayet mantıklı onların da düşüncesi.

Cüneyt dışında diğer oyuncularla ilgili de kulağımıza geliyor dedikodular. Stanojevic'in geçen yıl kaçarcasına bıraktığı Beşiktaş Cola Turka tarafından istendiğini biliyor muydunuz mesela? Yalnız bu adam geçen yıl 1 ayda kaçmıştı Beşiktaş'tan, Kepez'de 4 aydır para almadan nasıl duruyor? Bu defa garanti kontrat bulamadı herhalde Ukrayna'dan oradan buradan. Takımın verimli yabancılarından Brad Buckman'la da ilgilenenler var. E o da gayet normal zaten.

Salsabasket özel haberidir.

17 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

Ersin Görkem ile ilgileniyor mu peki Beşiktaş?

Adsız dedi ki...

salsa ersin görkemle ilgilenen kim peki....

Adsız dedi ki...

Cüneyt Erden haberinin kaynağını söyleyebilirmisin Salsa? Eğer çok gizli ise tabiki sen bilirsin, sadece merak ettim.

Adsız dedi ki...

Beşiktaş'ta Muratcan'ın burnu kırılmış dünkü maçta ve bir ay oynayamayacak.Zaten sıkıntı vardı 2 numarada bir de bu sakatlık gelince üzerine iyice kötü oldu. Ersin'i alacağımızı düşünüyorum ben.Bu hafta maç için Kepez'in İstanbul'a gelecek olması da biraz daha kolaylaştırabilir transferi.

cannksk dedi ki...

Para alamıyor diye ayrılacak adam neden bjk'ye gitsin ki? cüneyt gelirse sadece gökper için sevinirim. sevildiği ve kaptanlığa getirildiği takımda ne bok yedi de 3. guard oldu bir düşünsün!!

Adsız dedi ki...

Ersin Antalya'yı çok seviyor ve gitmeyi düşünmüyor. Sene başı Gs'den de teklif aldı ama Kepezle 2 yıllık sözleşme yaptı. Şuan kendisiyle Efeste ilgleniyor ama antalyadan ayrılmayı dusunmuyor..

Adsız dedi ki...

Anıl hala hakaretli mesajları yayınlıyorsun.. Bu sorunun aynısı bjk'de varken nie bukadar büyütülmüyor??? Ve bana söyleyin Türkiye'de Efes, Telekom, Banvit dışında hangi takımda para sorunu yok?

Adsız dedi ki...

antalya büyükşehir belediyede oyuncular 2 aydır para almıyomuş antalya takımları ne yapmaya çalışıyor anlamadım bu şehir basketbol istiyor ama bu belediyeler bu işi beceremiyor yazıkk

hasanerdem dedi ki...

Can çok doğru yazmış yukarıda. Gökper'in şapkayı önüne koyup düşünme vakti geldi de geçiyor. Bu kadar şans bul, bu takımda kaptanlığa kadar yüksel ama basketbolunda bir gram ilerleme yok, hakikaten şaka gibi.

Adsız dedi ki...

daçka, kepezdeki oyuncuların bazılarıyla görüşme halindeymiş...ve oldukça ciddi bir şekilde bastırıyorlarmış...

Adsız dedi ki...

@adsız 22:03

Oyak Renault ve Tofaş'ta da para sorunu yok

Adsız dedi ki...

iki sene önce sezon ortasında gary neali gönderen takım sezon içinde transfer düşünüyorsa demekki yine sağlam oyunculardan birisi gidecek demektir. eğer haber doğruysa bu takviye değildir, gidecek olanın açığını kapatmak için düşünüyorlardır. bakalım toolson mu holston mu yoksa bir başkası mı satılacak?

yoksa karşıyaka neyle alcak cüneyti. futbol takımında para sorunu var bildiğim kadarıyla. öncelikli hedef futbol takımı olduğu için transfer yapabilseler futbolcu alırlardı. ha cüneyti futbol takımında oynatacaklarsa o ayrı tabi.

Adsız dedi ki...

Cüneyt hiçbir yere gitmiyormuş bu tamamen yalan bir habermiş. Jovo'nun durumu belirsiz. Ersin zaten Antalya'da çok mutlu olduğunu açıkladı. Brad'inde Baldwin'i bırakcağı düşünülmüyor.
Şuan bazı oyunculara ödemeler yapıldı tam olmasada. Biraz düzelmeler var. Bakalm önümüzdeki günlerde neler olacak..

Adsız dedi ki...

Antalya BŞB de Kepezden farksız neredeyse oyuncular 2 aydır paralarını alamıyorlarmış.Madem para yok,madem bütçe yok ne diye takım kuruyorsun anlamıyorum

Adsız dedi ki...

Beko Basketbol liginden 2 aydır para ödeyemeyen tek kulüp Antalya Büyükşehir'i mi de her defasında diline doluyorsun.

1.9 milyon TL ile kurulmuş bir kadro Antalya BŞB bu yüzden toplama bakıldığında Kepez gibi bir borcu yoktur oyuncularına.

Kepez de sadece ersin 500 bin lira civarında para alıyordu gerisini siz düşünün.

Antalya bşb ise ligde alkışı hak eden takımlardan biridir dar bütçe ile başarılı olmak kolay değil.

Adsız dedi ki...

Size ne Kepez'den Buyuksehirden. Senide anlamak güç. Antalya takımı destekliyorsun. Ama diğer Antalya takımını kötülüyorsun. Zaten Kepez'e en başından beri ters düşüyor Büyükşehir. Ama taraftar ve her konuda Kepez'in çok gerisinde.

Adsız dedi ki...

Ben (20:09) mesajımda kepez i kötülemedim. Kepez den örnek verdim. Büyükşehir neyse Kepez de odur benim için çünkü ben Antalyasporluyum. Antalya'da başka takımda desteklemem sadece sempati duyabilirim Antalya'nın takımları olduğu için.