6 Aralık 2009 Pazar

Efes Pilsen: 91 - Pınar Karşıyaka: 74

İzleyemedim maçı, röportaj vardı malum. İkinci çeyrekte kırılmışlığı anlatan bir tablo var ancak karşımızda. 28-6 kapatılan ikinci 10 dakikalık dilim, işin de bittiği yer olmuş. Efes tek yenilgiyle yola devam ediyor, Karşıyaka ise F.Bahçe Ülker'in ardından bir deplasman sürprizi daha yapar mıyım düşüncesiyle geldiği İstanbul'dan bu kez eli boş ayrılıyor. Efes'te 6. yabancı piyangosu Kasun'a vurmuş bu arada maçta.

Efes Pilsen (91): Charles Smith 19 (3 ribaund- 2 asist), Igor Rakocevic 16 (1 ribaund- 5 asist), Preston Shumert 16 (4 ribaund- 1 asist), Kerem Tunçeri 2 (1 ribaund- 3 asist), Bootsy Thornton 5 (2 ribaund- 3 asist), Kaya Peker 16 (10 ribaund- 4 asist), Bostjan Nachbar 10 (7 ribaund- 1 asist), Ermal Kurtoğlu 1 (3 ribaund- 1 asist), Sinan Güler 2 (1 asist), Ender Arslan 4 (1 ribaund- 2 asist)

Pınar Karşıyaka (74): Serkan Menteşe (1 ribaund), Birkan Batuk 12 (3 ribaund- 3 asist), Ryan Toolson 7 (4 ribaund- 4 asist), David Holston 6 (4 ribaund- 5 asist), Andre Smith 23 (9 ribaund), Furkan Aldemir 8 (4 ribaund), Valentin Pastal (2 ribaund), Alper Saruhan 2 (2 ribaund- 2 asist), K’Zell Wesson 16 (2 ribaund- 1 asist)

6 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

Bu maçın maç yazısı ancak bu kadar olabilir.Maçla ilgili yazılacak bişey yok çünki.Bu arada salsa Kasun'un belinde hafif bir sakatlık varmış o yüzden oynatılmadı.Geçen haftada yoktu kadroda.Ard arda 2 hafta o piyango Kasun'a vurmaz.Hele bu kadar uzun sıkıntısı çektiğimiz dönemde.

Adsız dedi ki...

görünen o ki karşıyaka'da işler normale dönüyor. bu takım karşıyaka arena dışında zor maç kazanır diyenlerdendim, dediğim de çıkıyor. fenerbahçe ülker sürprizi herkesi yanılttı... o maçı da allahtan kazanmışlar yoksa üç galibiyete sıkışıp kalacaklardı. deplasmanda da galip gelebilmeleri için wesson ve bir oyuncudan daha katkı almaları lazım ama ortada pek öyle bir umut yok. bence...

Sarıkaya dedi ki...

Oyunun gidişatı Kaya'nın birinci çeyreğin sonunda 4'lediğini gösteriyor-))

cannksk dedi ki...

Zaten bir düşüş bekleniyordu fikstüre bağlı olarak. fb-gs-efes ile 2'si deplasmanda 3 maç yapmak kolay değil bu kadar genç bir takım için. Umarım bir önce toparlanırız. Deplasmanda maç kazanamama bu takıma veya hocaya bağlı değil klüp geleneklerimize bağlı bir olay, geçenlerde erinç çıkartmıştı istatistik, ligi 4. bitirdiğimiz sene bile 4 vrya 5 galibiyet almışız deplasmanda sanırım.

Adsız dedi ki...

cannksk doğru söze ne hacet:))

Adsız dedi ki...

spikerlerin dalga gecer gibi konusması bir KSK'li olarak cok canımı sıktı.Fener macında da dalga gecmislerdi;kapak olmustu.Bu macta sonuc gayet normal ama biz de Truk takımıyız.Yorumcular dikkat! KSK ARENA'sı da var bunun.5000 kisi az degil.Hem Turkiye'de tek salon dolduran takım biziz.Ayrıca efes'in bebelerinden " beles biletcilerinden" de Ist.da yine fazlaydık.KSK EVERYWERE !