18 Aralık 2009 Cuma

Fedor Likholitov Beşiktaş'ta

Beşiktaş Cola Turka'da uzun oyuncu arayışları son buldu. Şu postta da saydığımız adaylardan biri olan Fedor Likholitov ve kulübü ile anlaşma sağlandı. İş imzaya kaldı. Pazartesi ya da Salı günü takıma katılması bekleniyor 2.10'luk Rus oyuncunun. Bu yıl Unics Kazan'da forma şansı bulamayayan pivot geçen yıl Ural Great takımında kariyerinin en yüksek sayı ortalamasını (10.6 sayı) yakalamıştı. Pota altında savunma ve sertlik sıkıntısı çeken siyah beyazlıların bu açıklarını kapatabilir Likholitov. Şimdilik Baxter'ın yedeği. Ama kimbilir belki sonra Baxter gönderilir, yerine de yeni bir Amerikalı getirilir.

6 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

Çok iyi transfer.

wormY dedi ki...

Yararlı olucaktır mutlaka.Pota altı sertliğini üst seviyeye taşır.Baxter gidicekmiş gibi gözüküyor ama umarım gitmez.Newley FB maçına kadar dönücekmiş sakatlık sorunları biterse Beşiktaş´ın karşısında rakipler pek dayanamaz.

Adsız dedi ki...

Daha elindeki oyunculara paralar ödenemiyor yeni oyuncu transferi cok komik gerçekten...Madem bu oyuncuya bonservis verecek paran var oyuncuna niye parasını ödemezsin orası dahada komik

Ömer dedi ki...

Banvit macina yetisebilecek mi?

Adsız dedi ki...

baxter niye gidiyor anlamadım

Adsız dedi ki...

Bu transferden yeni bir haber yokmu Salsa?