24 Aralık 2009 Perşembe

Gökper Gen Kepez'e Kiralandı

Bu sabah yaptığımız 'Kaptanlığı elinden alındı' haberinin üstüne az önce teyit ettirdim ki Kepez'e kiralanmış Gökper Gen. Elinde guard kalmayan bir takıma umut olarak gidiyor. Kafasını toparlayıp iyi oynamaya başlaması hem Kepez'in hem de KSK'nın en büyük dileği olsa gerek. Kepez'in bu yıl için, KSK'nın ise gelecek için buna ihtiyacı var. İzleyeceğiz bakalım performansını, iyi mi olacak yoksa aynı mı kalacak? Salsabasket özel haberidir.

19 Yorum Yapılmış:

Fanatik Basket dedi ki...

kepez'in işi gökper gen'e kaldıysa, -kimse kusura bakmasın ama- şimdiden küme düşmüşler demektir. geçmiş olsun..

hasanerdem dedi ki...

Antalya'nın havası çarpar adamı, hele gece hayatı çarptı mıydı noolduğunu anlamaz insan. bak beni bi çarptı 7 yılda zor mezun oldum üniversiteden :)

doğru karar vermiş bizimkiler, bu saatten sonra faydadan çok zararı dokunacaktı takıma. bir de kepez'de denesin şansını bakalım, umarım olumlu gelişmeler olur basketbolu adına.

serkan menteşe'de umarım daha fazla süre bulur gökper'in yokluğunda ve kendini gösterir. gerçekten çok ama çok yetenekli bir oyuncu o da. özellikle sürati ve top çalmalarıyla sık sık duyacağız adını önümüzdeki günlerde.

Adsız dedi ki...

inşallah gökper takımımıza iyi katkıda bulunur bide yabancı guardlada bu takım kötü gidişata dur diyecek...

Adsız dedi ki...

Bu akşam Antalya havalimanında gördüm Gökperi ne işi var diye sordum kendime? cevabı cok geç olmadan aldım Gökper umarım kısa sürede topalr kendini.

reverdy dedi ki...

@hasanerdem adam karşıyaka'dan gidiyor oraya , pek farklı gelmez hatta izmir'i özler gibime geliyor.

Adsız dedi ki...

kskyla bu sene sözleşmesi bitio diye biliyorum ben. ayrıca burdan atıp tutması gerçekten çok kolay.cocugun bunları okudugunun farkındasınızdır heralde ve ailesinin. ona şimdi moral lazımken siz çıkıp burda saçma saçma konuşuosunuz sizin çocugunuzun başına da gelebilirdi böyle bi olay ama o şekilde düşünün yok burda anlaşılan. gerçekten bu şekilde çocuga zarar veren yorumlar yapanlara dicek hiç bi söz bulamıyorum!

Adsız dedi ki...

Gökper takımımıza gerçekten yararlı olucak. Birde iyi yabancı guard aldıkmı sorun kalmıcak.

cannksk dedi ki...

Altyapıda Orhun Gümgören var genç milli takımın guardı, en kötü gökper kadar oynar. Hayırlı olsun, özellikle Orhun için.

hasanerdem dedi ki...

@ adsız 23.40
valla muhtemelen okuyordur ve umarım okuyordur. yüzüne karşı söyleyemeyeceğim hiçbişeyi buraya yazmadım ve buna özellikle dikkat ettim.

gökper nerede yanlış yaptığını çok iyi biliyor, ben burada yazmıyorum. sadece sahadaki kötü performansla ilgili değil olay.

Adsız dedi ki...

Eminmisin yarar kısmından:) Evindeki tümmaçlarda izledim gökperi ksk nin çok formsuz ve güvensiz bi oyuncu oldu artık

Adsız dedi ki...

bence degil gokper bu takıma steve nashi getirsen nafile bu tab baldwin gitmeden bu kepez duzelmez hatta kume duser.basketbol sever olarak bu takımın taraftarı olarak bu takımı tuttuguma utanmaya basladım.

Adsız dedi ki...

hayırlı olsun büyük kaptannn!!!

Adsız dedi ki...

millet kepezden kaçmanın yolunu arıyor sen oraya gidiyorsun nasıl iş gökper sana kimse demedimi .idmanı bile yok yazık sana 1 yılın boşa gitti .otur ksk de bari adam gibi idman süre alsaydın. paranı hemen al abi tavsiyesi başkan sadece transferde var ödemede kimse yok dikkat et oğlum

Adsız dedi ki...

ksk nin bir klasigi daha anladıgım kadarıyla orhun gelirse eger.soyleyecek hicbirsey bulamıyorum Allah islah etsin hepsini!!!!!!!!!

Adsız dedi ki...

Napmış ksk çok merak ettim:) Türk basketbolunun oyuncu fabrikası biraz objektif olalım lütfen... Bu klubu bu kadar kıskanmayın bu bütçeyle mucizeler yarattığı için ...
Gökperi bu sene bütün iç saha maçlarında izledim bu kadar sabır gösterilmesi bile fazla ona ağzı olan konuşuyor arkadaş bilip bilmeden ayıp ama biraz!

Adsız dedi ki...

Gökper adına para alamadan oynayacağı bir sezon olmuş hayırlı olsun :)) Becereksiz yöneticilerin bir takımı ne hale getirebileceğinin açık göstergesidir Kepez. 3 liralık adama gelsin diye 5 lira vermeye kalkarsan kimseye para ödeyemezsin sonunda hazin olur..

Yiğit Gökçehan Koçoğlu dedi ki...

Ben zaten Gökper'e güvenenlerden biri deildim..

Adsız dedi ki...

siz altyapıdaki Orhun'unu da bitirirsiniz, milli takımdaymış, Gökper Gen 89 yıldız milli takımını Avrupa Şampiyonu yapan adam, en kritik yerlerde ortaya çıkıp yarıfinal ve finali kazandıran oyuncu, şimdi bitirdiniz birden adamı altyapı milli takımını guardı Orhun var diyorsunuz, Orhun'la Gökper kıyaslanmaz bile... Bu Karşıyaka Orhun'u da bitirir zaten

Adsız dedi ki...

beyler gökber bizim altyapıdan değil... tuborg altyapı