19 Aralık 2009 Cumartesi

Kepez Belediyesi: 77 - Aliağa Petkim: 80

Ligde hem ekonomik olarak hem de oyuncu olarak sıkıntı yaşayan Kepez'de bu gün de yüzler gülmedi. Antalya ekibi Aliağa'ya 80-77 kaybetti. 7/10 gibi muazzam bir üçlük yüzdesiyle başlamışlardı maça halbuki. Ersin Görkem ve Stanojevic takımı ayakta tutmaya çalıştılar. Aliağa'da Ceyhun Altay'ın 20 sayı 8 ribaundluk performansı, bir basketbolcunun oynadıkça nasıl geliştiğinin kanıtı olsa gerek. Şut yüzdeleri de tatmin edici. Çok çok sevindirici gerçekten. Bunun yanı sıra Hosley alıştığımız oyununu oynadı, 27 sayı 9 ribaundla Kepez'in ipini çeken isim oldu. Son olarak Reha Öz'ün 27 dakika sahada kalıp 1/7 üçlük yüzdesiyle oynaması çok şaşırtıcı bir durum. Kepez'de hafta içinde hasta denen herkes oynadı. Cüneyt hariç. O da formasını giydi, kenardaydı. Aliağa'da sakatlığı olan McClinton sadece 2 sayılık katkı verdi, buna rağmen galibiyet çıkarttı Aliağa. Ligdeki ilk deplasman galibiyetleri oldu.

Kepez Belediyesi (77): Erdem Türetken 10, Barış Güney 9, Ersin Görkem 19, Brad Buckman 10 , Shan Foster 12, Jovo Stanojevic 15, Bora Sancar, Levent Bilgin 2

Aliağa Petkim (80): Paul Mc Clinton 2, Reha Öz 3, Quinton Hosley 28, Kaan Üner 10, Lorenzo Gordon 13, Vladan Vukosavljevic 4, Ceyhun Altay 20

10 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

tab istifa ediyor kepez karıştı

Adsız dedi ki...

tab bencede gider barış güney ile leventide aliağaya alıyor halil hocam sağlam kaynaklar;)

Adsız dedi ki...

Baldwinin istifası açıklanmıyor. durum karışık kepez karıştı kepez koç bulamamaktan korktuğu için istifayı açıklamıyor.
KEPEZLİ.

Adsız dedi ki...

Bunları nerrden çıkarıyorsunuz acaba yaaaa. Komikleşti olay. Sırf ortalık karıştırmak için. Kepezde moraaler bozuk ama herkes görevinde.

Adsız dedi ki...

KEPEZ BAŞKANI VE YÖNETİMİ !

ALMA MAZLUMUN AHINI ÇIKAR AHESTE AHESTE.

ERTAÇ dedi ki...

sAĞOLASIN KEPEZ.bize HAİL ÜNER bibi bir hocayla tanışma fırsatı verdiğin için.aliağa yı takım yaptı çalışmak nekadar önemli olduğunu kanıtladı.

Adsız dedi ki...

Aliağa'yı takım yaptığı gibi ; Hosley'i ,Kaan'ı ,Ceyhun'u adam etti.Siz hiç Hosley'i 38 dk oynadığı bir maçta , maçın son iki dk.sı içinde inanılmaz savunma yaparak ve savaşarak 3 tane top çalıp ,gidip smaç yaptığını gördünüz mü ?. Burnundan kıl aldırmayan ,savunma yapmayan cool oyuncular bile adam olup takım oyunu oynuyor.(aynen geçen seneki Fitch gibi).Gel de şimdi Halil Üner'in önünde şapka çıkarma.

Adsız dedi ki...

KEPEZ İYİ KURTULDU BENCE.CLİNTON 2 REHA 3 SAYI ATTI. NORMALDE REHA 15 CLINTON 20 YE BAĞLARDI.KEPEZ YÖNETİMİNİ VE BAŞKANI ACİLEN İSTİFAYA DAVET EDİYORUZ.NASIL BAŞARISIZ OLAN KOÇ VEYA OYUNCU GİDERSE ,BAŞARISIZ OLAN BAŞKAN VE YÖNETİMİNDE GİTMESİ LAZIM.TABİİ BUNUN OLMASI İÇİN ORADAKİ İNSANLARIN BASKETBOLDAN ANLAMADIKLARINI BİLMELERİ VE KABUL ETMELERİ AYRICA KİŞİLİKLİ OLMALARI LAZIM.SIFATLAR VE UNVANLAR UĞRUNA 3 KURUŞLUK MENFAATLER İÇİN HARCADILAR KOSKOCA TAKIMI.YAZIK ETMEYİN ANTALYA BASKETBOLUNE.MAÇTAN SONRA BÜTÜN SALON 'HALİL ÜNER BURAYA YÖNETİM İSTİFA' DİYE BAĞIRINCA HİÇ Mİ UTANMADINIZ HİÇ Mİ VİCDANINIZ SIZLAMADI?.
PARDON! PARDON !
SİZ VİCDAN ,VEFA,UTANMA DUYGULARINI SEZON BAŞINDA HALİL ÜNER'İ İSTİFAYA ZORLARKEN ZATEN KAYBETMİŞTİNİZ.

Adsız dedi ki...

SAYIN SİTE YÖNETİCİSİ
YAPTIĞIM 2 YORUMDA YAYINLANMADI.İKİSİNDE DE HAKARET VEYA SALDIRI YOKTU.SADECE YORUM VE İSTEK VARDI.HANGİ SEBEBLE SANSÜRLENDİĞİNİ MERAK EDİYORUM. KEPEZ BAŞKANINI VE YÖNETİMİNİ TARAFTAR OLARAK İSTİFAYA DAVET ETMEK SAKINCALI MI ?

Adsız dedi ki...

HALİL HOCA MAÇTAN SONRA SOKAKTA BAKKALDA MANAVDA BERBERDE HALKIN YORUMUNU DİREK KENDİ ALIYOR.ATOM KARINCA MUBAREK ŞİMDİ SIRA OGÜN DE BÜYÜK AŞAMA KAYDETTİ ONU FENER E SAKLIYOR BOMBASI FENER E