17 Aralık 2009 Perşembe

Kepez'de Şimdi de Domuz Gribi Krizi

Para krizi, geleceğin karanlık olması falan bir yana şimdi de domuz gribi krizi hortladı güney ekibinde. Cüneyt Erden, Levent Bilgin, Shan Foster, Jovo Stanojevic ve Bora Sancar hastaneye kaldırılmışlar. Cüneyt zaten haftasonu da oynamamıştı. Jovo'nun falan 2 gündür hiç hali yokmuş. Test sonuçları yarın ya da öbür gün çıkacakmış, belki bir istirahat verilebilirmiş. Sonuçlardan sonra belli olacak durum tabii. Bu arada oyuncular idmanlara çıkmaya başlamışlar duyduğum kadarıyla. Salı gününden beri idman yapıyorlarmış, hatta bugün onca eksiğe rağmen 5-6 kişi ile bile yapmışlar idmanlarını. Cumartesi karşılaşacakları Aliğa'da da zaten şut bileği sakat olan McClinton bu kez bileğini burkmuş. Halil hoca ne olursa olsun oynatacağım dedi ama onun da durumu kritik olabilir duruma göre.

12 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

bu haber tamamen belediye tarafındn atılmış büyük bür yalandır, antalya da yaşayan biri olarak biraz önce cuneyt erden ı bi restaurant da arkadaslarıyla yemek yerken goordum, sanırm oyuncular maça çıkmıcaklarını sölemıişler..

Adsız dedi ki...

Seninki daha da büyük bir yalan. Nerenizden çıkarıyorsunuz bunları bilmiyorum. Cuneyt ayrıca hasta değil bugünde idman yaptı. Cüneytin ayağından rahatsızlığı var. Ayrıca Salsa sende çok ayıp ediyorsun bukadar Kepez'i karalamak için uğraşma. Bu ligte onca takımda bu sorunlar varken hep bu haberleri yapıyorsun. Birde bu haberde koyduğun resme bak. Kepez bu insanlara ne yaptı anlamak güç...

ADİL ÖZLÜ dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
Adsız dedi ki...

salsa n yapsın bu haber ntvspor da gectı demekkı bırılerı yalan soyluyor gundemı baska yere cekmek ıcın.. kepez kendı problemlerını cozmek yerıne boyle ucuz numaralaramı basvuruyor yazık wallahi

Adsız dedi ki...

yaa arkadaşım kepezi karalanmıcak nesi kaldıkii inşallah düşerler şu anda tek güzellikleri salonları başka yaptıkları herşeyle düşmeyi hak ediolar ...ayrıca yönetimin düzmece domuz gribi hareketi bunlar maçı iptal etme çabaları jovo haricinde hasta olan kimsecikler yok ortada salsaya sallamanında anlamı yok ayrıca fotoda ne var bu kadar alınıcak anlamadım doğrusu_?

Adsız dedi ki...

ayrıca resimdeki araçta çanakkale plakalı çanakkale kepez yani..

Adsız dedi ki...

Bu Kepez Belediyesi Çanakkale'nin Kepez Belediyesi...

cannksk dedi ki...

Sayın Kepez haberlerinden büyük rahatsızlık duyan kişi; aynı adsız ile kendinizi birden çok kişiymiş gibi göstermeniz epey komik kaçıyor. Kepez Belediyesinin bilgi işlemcisi falansınız herhalde.

ronaldinho10 dedi ki...

yahu kimsenin kepez'le falan uğraştığı olmaz siz niye bu kadar üzerinize alınıyorsunuz? eğer bir karalama olduğunu düşünüyorsanız öncelikle ntv spor'a tbl.org.tr'ye gönderme yapabilirsiniz ;)

Adsız dedi ki...

Ozaman ben size 07 plaka Kepez'i gönderiyim. Ne bu Antalya Kepez haberinde Çanakkale Kepez. Kulübünde kimseye yalan borcu yoktur. İnanmak isteyenleri bekleriz salona görürler. Bu takım size inat yine kalıcak ligte.

# 21 dedi ki...

zuhahahaha bu resim ne Anıl ya :D

karamazov dedi ki...

Mükemmel resim :)