28 Aralık 2009 Pazartesi

Kurul Tatil Yapacak, Toplantı Düştü

Karar bugün çıkacak diye bekleniyordu. Noeldi, yılbaşıydı, eğlenceydi, tatildi derken 7 Ocak'a atmışlar toplantı tarihini. E güzel. Yakışır. 5 puan silme cezası kalkacak mı kalkmayacak mı? Heyecan 7 Ocak'ta sinemalarda.

8 Yorum Yapılmış:

youla dedi ki...

Beşiktaş daçka maçının kararı da liglerde düşenler playofflar belli olunca açıklanmıştı..

onur dedi ki...

Aslında çok şaşırmamak lazım...Malum ülkemizde 284 gün sonra hakim karşısına çıkıp ilk celsede salıverilen şarkıcılar, 365 günü içerde yargılanmadan deviren gazeteciler, 49 yıl süren davalar var. Hukuk sistemimizin aksaklığı maalesef! Saçmasapan bir iş ama yapacak da bir şey yok!

Adsız dedi ki...

-5 PUANI GERİ VERME TAKTİKLERİ BUNLAR, ORTAMIN İYİCE YUMUŞAMASINI BEKLEYİP PUANI GERİ VERECEKLER, BAŞKA KULÜP OLSA ÇOKTAN ATMIŞLARDI LİGDEN

ozz dedi ki...

verecekler vermeyede soğutma çabaları bunlar, eğer GS belli sayıda maç kaybederse bu süre zarfında, kararlarını ona göre vereceklermiş gibi geliyor.

Adsız dedi ki...

ZATEN DÜŞMESİ GEREKİRKEN , BİRDE BU CEZAYI KALDIRMAK ADALETLİ OLMAZ , FEDERASYON MOZAMBİK FEDERASYONU OLMADIĞINI KANITLAMASI İÇİN CEZAYI ONAMASI GEREKİR , GS FB EFES HERKES KURALLARA UYACAK ETİK DAVRANACAK , DÜŞSÜN GERİ GELİRLER NASIL OLSA AKILLANSINLAR
FEDERASYON ETİK DAVRAN , , ,

Adsız dedi ki...

benim bildigim tahkim'in basketbolda TBF ile ilgisi yok halen bunu GSGM üstleniyor...

basketçi dedi ki...

tatil bahane olayın biraz daha soğumasını bekliyorlar
yoksa koskoca camia tatil için bekletilir mi?

Adsız dedi ki...

Tangın söndürüldü,soğutma çalışmaları yapılıyor. :)