4 Aralık 2009 Cuma

Mekanın Cennet Olsun İrfan

İrfan Tezbaşaran... Pınar KSK - G.Saray Cafe Crown maçına gitmek için yola çıkan gencecik bir G.Saray aşığı. İzmir'li. Karşıdan karşıya geçerken kendisine çarpan arabanın etkisiyle beyin kanaması geçirmişti, durumu kritikti.. Bugün öğrendim ki kaybetmişiz.. Mekanı cennet olsun.. Allah rahmet eylesin.. Yıldızlardan seyretsin aşık olduğu renkleri.. :(

20 Yorum Yapılmış:

hasanerdem dedi ki...

ailesinin, sevenlerinin ve galatasaray camiasının başı sağolsun...

Adsız dedi ki...

Hergün takip ediyordum durumunu. Bugün aldığım haberle yıkıldım. Hiç tanımıyorum ama fotoğrafı çok üzüyor beni. Başımız sağolsun.

Kerem

domatefendi dedi ki...

allah rahmet eylesin. ben de takip ediyordum. ksk taratar sitesi haber yapmıs dayan irfan demisti. basımız sagolsun.

Adibelli dedi ki...

Aynı maça gitmiş ama biletler bittiği için girememiştik. Böyle bir kaza olduğunu buradan duydum ilk defa ve çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin. Basketbol camiasi olarak da başımız saolsun.

mami dedi ki...

Kaza haberini aldığımızda maça gitmek için otobüsün gelmesini bekliyorduk. Durumunun kötü olduğu daha o dakikadan söylenmişti ve bu nedenle çok üzgündük. Ama bir umut inandık, ayağa kalkacak, armanın peşinde yine birlikte olacağız dedik, olmadı...

Ayrılık zor. Ayrılıkların en büyüğü olan ölümün verdiği acı ise kelimelerle ifade edilemeyecek boyutta. O acıyı bilirim. Yakınını kaybetmenin ne demek olduğunu herkes kadar ben de bilirim. Bayramın üzerinden henüz bir hafta geçti. Hani o bayramlarda kabir ziyaretleri yapılır ya, ziyaret edilen kabir sayısının artmış olduğunu farketmek, şu dünyada olabilecek en büyük acı işte. İrfan kardeşimize Allahtan rahmet, başta yakınları olmak üzere, herkese baş sağlığı dilerim. Mekanı cennet olsun...

Adsız dedi ki...

fanatik basket sirasimiydi simdi bu konudaki yorumlarin altina iddaa tahminleri!!!!???ayip walla

Adsız dedi ki...

@fanatik basket

olmamis be kardesim böyle bir postun altina böyle bir yorum...

Adsız dedi ki...

aferim fanatik basket böyle bir konuda bile reklamını yap...
Bir alttaki posta yorum yazsan ne olacak?

hasanerdem dedi ki...

fanatik basket link verme artık, bilen bilio senin siteyi, yeter!!!

Adsız dedi ki...

Allah rahmet eylesin, ailesine ve arkadaslarina Allah sabir versin...
Ahmet Karadag

Fanatik Basket dedi ki...

Allah rahmet eylesin, başta ailesi olmak üzere herkese baş sağlığı dilerim..

Fanatik Basket dedi ki...

bu postun altında link verirken dikkat etmedim ziyaretçilerden özür diliyorum. ortamı germeye gerek yok. tekrar allah rahmet eylesin diyorum, allah geride kalanlara sabır versin..

@hasanerdem

bu sitenin sahibi sen değilsin. eğer anıl rahatsız olursa söyler, ben de link vermem sorun değil. ama bu senin karar verebileceğin birşey değil, çünkü senin sitende link vermiyorum.

Adsız dedi ki...

Allah rahmet eylesin...

Yılmaz

Adsız dedi ki...

fanatik basket en hafif tabirle ayıp yaptığın şey. her haberin altına bi reklam sevdan var , tamam anladık ama bu haberin altına reklamını yapman çok manasız.

salsa sen de bu saatten sonra fanatik basket reklamlarını yayınlarsan da o senin ayıbın olur. bi tane sağlam blog var diyoruz o da kaybolup gitmesin.

hasanerdem dedi ki...

link verme işine ben karışmam ne yaparsan yap, neticede dediğin gibi anıl ın bileceği iş. dozunda tutmaya çalış demek istedim ben, celallenecek bişi yok.

Adsız dedi ki...

abi yana bir yere koy içi rahat etsin her postun altında bıktm artk fanatik basket reklamından

saLsa dedi ki...

Tamam arkadaşlar..

Ayıp etmiş Çetin haklısınız..

Ancak takdir edersiniz ki, onayıma düşen yorumların hani postun altına atıldığını görmüyorum ben onaylarken.. Şahsen bu postun altına atılmış olabileceğini de düşünmezdim..

Bilginize..

saLsa

Ferhat dedi ki...

ailesinin, sevenlerinin ve galatasaray camiasının başı sağolsun...

dejavu dedi ki...

Allah ailesine sabır versin, gencecik yaşta senede bir kere görebildiği sarı kırmızı yolunda.. Her ölüm acıdır da, bu da ayrı bir acı oldu bize.

Bu postun altında da reklam yapılmaya çalışılması gayet ironik olmuş, ne durumda olduğumuzun bir yansıması işte kızmaya gerek yok arkadaşa. Siteye iki kişi fazla girsin diye ölüm haberinin altına reklam postu, son noktayı geçeli çok oldu zaten.

saLsa dedi ki...

Arkadaşlar sildim Çetin'in postunu. O da telefon açıp durumun kendisini üzdüğünü söyledi zaten. Acımız büyük, başka konulara dallanıp budaklanmayalım. :(

saLsa