16 Aralık 2009 Çarşamba

Murat Yosmaoğlu Kepez'i Bıraktı

Bu şekilde duyurulmuştu Antalya yerel basınında Forti Murat'ın menajerliğe getirilişi. Çok geçmeden o da bıraktı takımı. Çalışma şartlarının elverişli olmaması ve en önemlisi ortada feci bir dağınıklığın olması bu kararı almaya itmiş Murat Yosmaoğlu'nu. Kepez'de işler iyi gitmiyor gerçekten. Oyuncuların hepsine talipler varmış, hani bir kıvılcım olsa tüm takımı talan edecekler gibi sanki. Cüneyt'e Bornova iletmiş teklifini. Hakan Demirel'den verim alamayan Daçka'nın da ilgilendiğini duydum. Herkesin iyi kötü bir talibi varmış şu anda. Hayırlısı bakalım, neler olacak Kepez'de bekleyip göreceğiz.

16 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

En çok Ersin Görkem in durumunu merak ediyorum.Para olsada keşke Beşiktaş alsa.

Adsız dedi ki...

gelmesi hataydı zaten.hem para yok diyosunuz hemde muratı getiriyorsunuz.işlerin bu noktaya varacagı belliydi.forti sozlesmye yapsaydı kalirdi.

Adsız dedi ki...

inşallah kepezimiz atlatacak bugünleri ama işimiz zor para yok pul yok...

Adsız dedi ki...

Kepez'de para sorunu hala sürüyor fakat oyuncuların idman çıkmama sorunu çözüldü. Başkanın tüm takım ve Baldwin ile tek tek yaptığı görüşmelerde sorun çözülmüş. Herkes idmana çıkıyor. Hafta başından beri çok sert şekilde idman yapıyorlar ve kendilerini bu hale getiren Halil hocanın takımını yeneceklerini iddaa ediyorlar. Yani sorun kalmadı şimdilik. Yeni trasfer arayışları var.

Adsız dedi ki...

Halil hocanın ne günahı var allah aşkına Halil hoca transferleri yaparken başkan çıkıp "yok hoca bu adamlara bu kadar para veremeyiz çünkü bizim paramız yok "deseydi
Kepez 2 3 tane adamın oyuncağı oldu bilhassa şube sorumlusunun yazık oluyor Kepeze

Adsız dedi ki...

Halil hocanın ne günahı var ya, saçma sapan yorumlar yapıyorsunuz... Oyuncuların antrenmana çıkma nedeni de çıkmayınca da değişen birşeyin olmamasından olabilir mi? "Çıksak da para alamıyoruz çıkmasak da hiç olmazsa antrenman yapalım da sağlıklı yaşam olsun" demiş olabilirler kendi içlerinde, sana hiç para vermeseler sen çıkıp da kendini sakatlayacak şekilde çok sıkı antrenman yapar mısın? Yorum yapmak için yapmışsın işte, mantık dışı

Adsız dedi ki...

Cüneyt'in beşiktaş ile anlaştığını duydm

Adsız dedi ki...

kendilerini bu halw halil hoca mı düşrdü yoksa kendilerimi düştüler bi düşünsünler bide yensilerde görelim aliağyı :)

Adsız dedi ki...

Adsız 20:47 sadece sana gülüyorum. Bu adamlar sağlıksız mı yaşadı 2 hafta boyunca hiç idman yapmadılar? Bırakın bu bilmiş ayaklarınıda size burdan bilgi veriyoruz ona saygı duyun. Cüneyt'in ayağında ödem var 3 hafta yok. Jovo ve Bora'da hasta oldular bugun yarın idmanlara başlıcaklar.

Adsız dedi ki...

adsız @23:57
sen bana güleceğine, yaptığın yorumu okuduktan sonra aynanın karşısına geç de kendine gül! böyle parasızlık durumlarında tecrübeli oyuncularda ya ödem olur ya da hastalık zaten! sen de yemişsin bunları bilmişlik taslıyorsun, saygı duyulacak bir yazın olsa duyarım ama saçmalık, adamlar bütün ligin kalitesini düşürdüler sen de onları koruyorsun neyine saygı duyayım. keşke geçen sene düşselerdi, bu Amerikalılar veya Baldwin ülkesine döndüğünde Türkiye Ligi'nde böyle bir takım vardı Türkiye Ligi iyi bir lig diye anlattığında bizim kalitemiz düşmüş olmayacak mı, seneye Amerikalılar gelmek istemeyecek mi, Galatasaray'dan önce bunun gibi takımları düşürmek gerek, sen de bu adamları koruyorsun sonra da saygı bekliyorsun, hadi ya, git aynaya kendine bak gül

BaHa dedi ki...

Avrupa'da futbolda olsun basketbolda yada ne bilim bu tarz takım sporlarında klubün maddi açıdan disipline olması gelir ve giderlerini kaynakları ile göstermesi şarttır. Türkiyede bu olmadığından maalesef arada sporcular ezilmektedir.

Burada Halil ünerin bu takımın bütçesini 2 milyon dolar olarak açıklaması düşündürücüdür.

Bu doğrulanmadığı sürece de bence bu problemin oluşmasında onunda katkısı vardır.

Basketboldan az çok anlayan biri kepez kadrosundaki oyuncuları alt alta yazıp karşılarına tahmini ücretlerini yazsa toplamın 2 milyon dolardan çok çok daha fazla olduğu görülür. Buna teknik ekip malzemeler deplasman masraflarını da eklerseniz rakam daha da uçuk olur.

Demekki basketboldan anlamayan kişiler kepezi bu dönemde yönettiki sonucunda bu parasız kalma durumu ortaya çıktı...

Adsız dedi ki...

Aynen bu şekildedir. Dediğine katılıyorum. Kepez burda çoğu ilin bile altına girmeyeceği yatırımı yapan ilçe olarak gözüküyor ama Halil Üner yönetimi çok iyi kandırdığı için bu durum ortaya çıktı. Bütün oyuncuların aylık maaş, teknik ekibin maaşı ve deplasman giderleri ortaya konunca aylık gider 800-900 milyar oluyor. Ama ocak ayında hiçbir sorun kalmıyacağı oyuncuların bütün paraları verileceği söyleniyor.

Adsız dedi ki...

yorumları okudum başlık muret yosmaoğlu altı dandik mevzularla doldurulmuş adam gibi konuya yorum yapın gelmesi hataydı sözleşme yok menejere gerek vamıydı 45 gün neden bekledi kepeze kim pas etti beklentsi ne idi bunları tartışalım salsa sende konu dışı yorumlrı lütfen okeyleme CİDDİYETSİZ DURUMA DÜŞME

Adsız dedi ki...

16 ARALIK 17.48 ADSIZ ARKADAŞ!
HALİL ÜNER'DEN NE ALIP VEREMEDİĞİN VAR ANLAMADIM.HALİL ÜNER SEZON BAŞINDA TRANSFER YAPARKEN KLÜP YÖNETİMİNDEN HABERSİZ VE ONAYSIZ TRANSFER Mİ YAPTI SANKİ.ARSENAL'DE WENGER BİLE YAPAMAZ BÖYLE BİRŞEYİ.HOCA TRANSFERİ YAPAR ,YÖNETİM ONAYLAR VE ÖDEMELERİ YAPAR.BURADA HALİL ÜNER'İN SUÇU NE.KEPEZ'İN DURUMUNUN TEK SUÇLUSU KLÜP BAŞKANI VE YÖNETİMİDİR.AYRICA OYUNCULARA SORSAN BALDWİN Mİ HALİL ÜNER Mİ DİYE TAMAMINA YAKINI HALİL ÜNER DER.ZATEN BASKETBOLDAN BİRAZCIK AMA BİRAZCIK ANLAYAN HERKES HALİL ÜNER DER.(KUPADAKİ BEŞİKTAŞ MAÇININ SON 16.7 SN SİNİ HATIRLATIRIM).YİĞİDİ ÖLDÜR AMA HAKKINI YEME.

youla dedi ki...

@adsız 12:45

konu kepez gerisi teferruat ...

Adsız dedi ki...

@adsız 15:35

halil ünerin galatasaray macerasınıda unutma unutturma :)
ayrıca geçen sene mersini mersinde yenmesinide hehe