3 Aralık 2009 Perşembe

Nur Gencer'in Ömrü Kelebek Misali

Forma skandalı sonrası göreve gelen isimlerden biri olmuştu Nur Gencer. Hatta Turgay Demirel ile bozuk olan arası yüzünden, federasyona inceden verilmiş bir mesajdı da aynı zamanda. Ama ömrü kısa sürdü. Bugün görevine son verilmiş. İşin komik tarafı şu ki: Olayla ilgili olarak Nur Gencer başkaaa, Adnan Polat başka konuşuyor. Nur Gencer diyor ki 'Başımı yediler', Adnan Polat diyor ki 'Sağlık sorunları'. Bir alttaki postta F.Bahçe'yi eleştirdik, bunu duyan ezeli rakibi eksik kalmamış olsa gerek, komik duruma düşmekte onlarla yarışırım demiş. Yarışsınlar bakalım. Ne diyeceğimi bilemiyorum artık vallahi. Halt etmiş HIMYM'ı, Big Bang Theory'si, Entourage'ı.. Otur Türk basketbolunu seyret, hepsine bin basar.

edit: Nur Gencer konuşmuş, NTVSpor'da okudum. Demirel & Polat'ı bombalamış. Buyrun.

13 Yorum Yapılmış:

Gürkan Alkan dedi ki...

Nur Gencer de hafiften Raj'ın babasına benziyormuş ama. :)

Adsız dedi ki...

arka planda bir pazarlık var bence. gs nin cezası indirilecek, buna karşılık da gencer'in ayrılmasını şart koştu turgay demirel.

maliano dedi ki...

@ Adsız

Tamamen aynı şeyler aklımdan geçti benim de. Silinen puanlar geri verilecek,karşılığında Nur Gencer gidecek gibi bir pazarlık olabilir. Yanılıyor da olabiliriz tabi gelişmeleri görmek lazım ama bu federasyondan beklenir.

Adsız dedi ki...

Duyduğuma göre Nur Gencer zaten apar topar birileri Doğan Hakyemez'i getirmesin diye getirilmiş. Nur Gencer de göreve gelir gelmez istediği isimlere görev vermeye başlayınca bu sefer birileri rahatsız olmuş ve başkandan kellesini istemiş. Başkan da vermiş haliyle :)

Duyum tabi :)

Kerem

Erol Kaya dedi ki...

"Bir şeyler yapabilirim düşüncesiyle kalkıp Bodrum'dan geldim ve layığımı da buldum. Ben burada kurban oldum, ama yanlış yaptılar. Yaşım 61 ve 10 sene daha ya yaşarım, ya yaşamam. Önemli olan bu kulübün sağlıklı olması."

Bunlar bomba cümleler:) Dediğin gibi HIMYMla gidermeye çalıştığımız gülme ihtiyacımızı sağolsun Türk basketbol yöneticileri karşılıyor.. Ama ızdırap veren dizilerin yaptığını yapmalarına da gerek yok hani. Beni fıtık etmeyi başaracak gibi gözüküyorlar...

Bu arada trafikte kalmazsam gitmeyi başarabileceğim Efes - Rytas maçı bence Efes'in en kritik maçı. Eğer kaybedersek Partizan aldığı rüzgarla grup 2. si olur biz de bye bye hepiniz şarkısını söleriz..

dejavu dedi ki...

Entrika bitmez bu şubede..

Nur Gencer'in açıklamalarından olayın tamamen federasyon kaynaklı olduğunu görüyoruz zaten. Rahat adamdır Nur abi, sakınmaz lafını ki gelirken de giderken de gördüğümüz gibi sakınmadı. Sevmez federasyon böyle adamları..

tarski dedi ki...

Sozun bittigi nokta. Super ya hakkaten, 9 ay sonra dunya sampiyonasi duzenleyecek ulkenin basketbol camiasina bak, gercekten harika. Tebrikler devam edin boyle.

Trt acb'yi yayinliyor, artik skyturk de adriyatik ligini mi yayinlar, yunan ligini mi yayinlar, secsin iste. Ne tbl'den ne "guzide" takimlarindan, ne de basindaki tbf'den bir cacik olmayacagi anlasildi.

basketçi dedi ki...

bugün itibariyle kesinlikle gs'ın cezası inecektir

ahada BURAYA yazıyorum

federasyon başkanı ile kanlı bıçaklı olan nur gencer gs'dan kovulmuştur

gs ligde kalmak için yani cezaların idirlmesi için bir diyet ödedi

eğer bu sezon gs küme düşerse polat denen işbilmez hemen istifa etmeli

_______

mafia iş başında, bravo ironhand

Adsız dedi ki...

ne yazıkki butun basketbol camiası tek bir adamın elınde oyuncak olmuşş bu federasyonun basketbolumuza ne kattığı/katmadığı o kadar açıken türk antrenörlerının soyuna kramp gırmış gıbı tanyeviç denilen bizi bilmeyen bizden olmayan bırının bizim çoçuklarımıza ve bıze kabuslar yaşatmasına izin veren
koskoca galatasaray kulübünüde aynı kurumun/TBF/ başındakı yönetıcı/ler tarafından yönlendiriliyor gibi olmasıda ayrıca manidardır

nur gencer kendını ıspat etmiş kimseye yenıden bişeyleri kanıtlamaya ihtiyacı olmayan gerçek basketbol emekcisidir onu yapmış bunu yapmış eğer varsa bır yanlışı elındekı ımkanları kullanır çıkartırdın ama nur gencerin varlığının rahatsız etmesi kimin ne olduğununda tek göstergesıdır sanırım

lembo dedi ki...

başkanı turgay demirel olan spora lanet gitsin..

Adsız dedi ki...

mahkeme var otrtada mafyaya vıze cıkartmıs daha ne yapsın ya... sahtekarları daha cok sevıyoruz sanırım bu ulkede sahtekarlık basketbol emekcılıgıyse vay halımıze

Alvertis dedi ki...

Galatasaray yönetimi önce sorumluları cezalandırarak alkış aldı ardından Yiğit Şardan biraz geç de olsa kendi istifa ederek bir diğer alkış alan isim oldu. Bu arada patlak veren skandal sonrası G.Saray yönetimi çaresiz "Her cezaya razıyız" dedi.
"Vay be! Türkiye'de bunlar da oluyormuş demek" dedik ama sonra ne oldu? Önce verilen cezalara 'utanmadan' itiraz edeceklerini açıkladılar. Ardından da Yiğit Şardan geri döndü. Oldu olacak cezaları da hafifletsinler de ülkemizde her şeyin aynı tas aynı hamam olduğunu bir kez daha görelim.

Benzer bir olay için bu itiraz Avrupa ya da ABD'de yapılsa cezayı daha arttırırlardı.

dejavu dedi ki...

Cezaya itiraz edilmeyecek denildi fakat -5'le başlatıp acı çekerek küme düşün diyince federasyon doğal olarak itiraz edildi. Kupadan ihraç et, ligden düşür, ki en başından beri ben de ligden düşürülmesi gerektiğini düşünüyorum takımın, ama böyle dalga geçer gibi ben düşürmüyorum ama siz düşün kıvranarak diyerek böylesine korkak, basiretsiz bir karar verirse federasyon itiraz da olacaktır doğal olarak.

Cezalar da değişecek tabii önümüzdeki günlerde bu federasyon ve pis iç ilişkileri olduğu sürece.