10 Aralık 2009 Perşembe

Nur Gencer'in Yerine Murat Tümer

G.Saray Cafe Crown'da trajikomik bir şekilde gönderilen Nur Gencer'in yerine gelen isim belli oldu: Murat Tümer. TBF'de Bayanlar Lig Koordinatörü sıfatıyla yer almakta kendisi. Denk mi gelmiştir, şans eseri mi olmuştur bilinmez ama TBF kanadından geldiği konuşulan baskı sonucunda görevden alınan Nur Gencer'in yerine TBF'de görevli birinin gelmesi insanların kafalarında bazı gerçek ya da gerçek dışı senaryolar yazması için elverişli zemini hazırlamıştır bana göre. Rahmetli dayısı eski G.Saray yöneticilerinden Ahmet Anabolu olan Murat Tümer'e yeni görevinde başarılar dileyelim biz.

Edit: Murat Tümer'e teklif iletilmişti, benim bildiğim kabul de edilmişti ama ne olduysa iş suya düşmüş. Anlaşma yapılamamış. Garip işler oluyor G.Saray basketbol şubesinde.

10 Yorum Yapılmış:

Oğuz Yılmaz dedi ki...

Tamam işte birkaç güne kadar da Galatasarayın cezasının düşürüldüğü haberini okuruz burada.

Adsız dedi ki...

EEEE..OLACAĞI O ZATENN..TÜRK BASKETBOLUNUN NASIL YÖNETİLDİĞİNE BİR BAKINN YAA ::(( DİZİ FİLM GİBİİ VALLA..DEVAMII HAFTAYA ::)))) YAZILAR OLSUNN ..

cemcomu dedi ki...

ve silinen puanlar geri gelir mi acaba ...........

Adsız dedi ki...

Böyle birşey olmayacak.....

Adsız dedi ki...

cezayı veren federasyon.
tahkim kurulu ise hiçbir federasyona bağlı değildir.
her branşda verilen cezalar sonucunda tahkime gidilebilir.
yani eğer puanlar geri verilirse ya da cezalar azaltılırsa bunu yapan federasyon değilir. tahkim kurulunu bir google da araştırın bence.
herşeyi federasyona yüklemeden önce

dejavu dedi ki...

Bu çarpık ilişkileri onaylayanımız yok zaten onu baştan not düşeyim de..

-5 zaten silinmesi gereken bir ceza, eğer yarın bu karar çıkarsa bununla bir bağ kurulmaması gerekiyor bence. Galatasaray'ın ligden düşürülmesi gerektiğini söylüyorum ben bu olay ortaya çıktığı günden beri. Aynı şekilde yönetim kurulu da karara itiraz etmeyeceğiz diyerek federasyonun önünü açtı bir nebze ama çıkıp da biz düşüremiyoruz abi, siz kendiniz acı çekerek düşün diyorsa federasyon o cezayı da geri alacak bir şekilde.

Bunun Murat'la Ahmet'le falan da pek alakası yok bana kalırsa..Fatih Solak'ı aldı diye, başına da Murat Türker geldi diye -5 silinse dahi kümede kalması imkansıza yakın bu takımın. Galatasaray'da bu saçma düzen devam ettiği sürece zaten bir yol olmaz da dediğim gibi ilginç bir çıkarım oluyor bu bence. Tıpkı Karşıyaka maçından sonra Galatasaray'ı ligde tutacak hakemler, bak görürsünüz diyip de Tofaş maçından sonra çıt çıkarmamaya benzer sonu..

Adsız dedi ki...

Murat kimdir necidir?Ne yapmış bunca zaman A takım seviyelerinde ne anlar organizasyonlardan hiç kestiremiyorum yeni bir torpil durumu anlaşılaşılan...

Furkan Zengin dedi ki...

türkiye'deki tahkim disiplin vs. gibi kurumların, hakkında karar verdikleri federasyondan bağımsız olduğunu düşünmek, Polyanna'nın bile itiraz edeceği bir iyimserlik örneğidir. Şöyle söyleyelim ya da Fenberbahçe'li oyuncuların Tanjevic'i sevme ihtimali ile bu tip kurumların bağımsız olma ihtimali aynıdır....

Jordan dedi ki...

sirke cevirdiler iyice basketbol subesini yuh diyorum. allah tepenizden baksın diyorum. cocugunuz olmasın basketbol sube sorumluları diyorum.

lembo dedi ki...

türk basketbolunda yukarıda Allah vardır, aşağıda Turgay Demirel.. Bunların dışında kalanlar türk basketbolu üzerinde bir hakları olduğunu iddaa etmesinler hiç.. kendi takımımıza kendi menajerimizi bile seçemiyoruz.. federasyon ona bile salça oluyor.. fener, tanjevic i göndermek istiyor, gönderemiyor.. herkes isyan ediyor.. seçim zamanı yine bu adam seçiliyor.. komedi..