6 Aralık 2009 Pazar

TBL'de 8. Hafta - Cumartesi Maçları

Bugünün maçlarını tek tek yazdım ama yine de şöyle tek bir mesajda derli toplu, hem skorları verelim, hem de o yazdığımız yazıların linklerini tekbir mesajda toplayalım istedim. Maçlarla ilgili detaylara, üzerlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

G.Saray Cafe Crown: 76 - Tofaş: 86
Bornova Belediyesi: 77 - Aliağa Petkim: 75
Kepez Belediyesi: 73 - Türk Telekom: 76
Oyak Renault: 91 - Beşiktaş Cola Turka: 99
Erdemir: 69 - Mersin BŞB: 68
Banvit: 77 - Antalya BŞB: 59

Haftanın %75'ini oynadık bitirdik zaten. Geriye Pazar menüsünde olan 2 maç (F.Bahçe Ülker - Darüşşafaka Cooper Tires ve Efes Pilsen - Pınar Karşıyaka) kaldı. Ben hafta içi de yazdığım üzere Caferağa'dayım. Nostalji yapacağım biraz. Sonrasında yine hafta içi duyurduğum Çetin Yılmaz röportajını gerçekleştirmek üzere Çetin hocayla keyifli bir Pazar akşamı geçireceğim. Keyifli bir röportaj olacağından adım gibi eminim. Eğer hala sormak istediğiniz sorularınız varsa Çetin Yılmaz'a, şuradan ulaştırabilirsiniz. Gece toparlayacağım soruları.

1 Yorum Var:

BaHa dedi ki...

Alakasız bir yorum ama, Federasyon disiplin kurulu 30-40 tane karara imza atmış:) çorabın rengi şortun ipinin kısalığı uzunluğu ... İhtarlar para cezaları.
Aynı disiplin kurulu bir takıma ileriye yönelik ceza veriyor, seyirciye yumruk atanla diskalifiye olan bir oyuncuya da aynı cezayı veriyor...

Federasyon başkanımızda almış yanına kankalarını ABD'de de Türk oyuncularımızı izliyor,performansları hakkında yorumlar yapıyor...

Şubat 2010 da bitmesi planlanan Ankaradaki salonun üstü kapatılmadı. Üstü kapatılsa bile oraya ulaşımı sağlayacak ne bir yol ne bir otopark ne toplu ulaşım... Belediye akp den olmasa alırlardı orayıda konyaya :)

Tavşancının 2 milyon dolarlık ex takımında kasa patlıyor,

Çeyrek altın olmuş 100 TL

Bu keşmekeşte oyuncularda zor şartlarda oynamaya çalışıyor.