21 Ocak 2010 Perşembe

Cemal Nalga Alba Berlin İle Anlaştı

Cemal Nalga forma skandalından sonra aldığı 2 yıllık cezadan ötürü askerlik tecil hakkını yitirmişti. Eli mecbur yurtdışına gidecekti. Önce skandalın yan rollerinden birinin sahibi Deutsche Bank Skyliners kulübü ile idmanlara çıktı. Ancak Murat Didin'in onu almayacağını duymuştum yakın bir kaynaktan. Fazla uzağa gitmedi Cemal, Alba Berlin'le anlaştı. NTVSpor duyurdu ilk olarak bu haberi. Hayırlısı diyelim. Bir şekilde o da bu olaydaki diğer herkes gibi çocukça yapılmış bir hatanın cezasını çekiyor. Hayat böyle işte, kime nasıl bir oyun oynayacağını kimse kestiremiyor. Kimi kararı verdiği için, kimi verilen karar uyduğu için ceza alıyor, kariyerleri kötü bir damga yiyor, falan filan. Şimdi düşününce eminim ki herkes 'Nasıl yaptık biz bunu?' diyor ama iş de işten geçmiş oluyor.

11 Yorum Yapılmış:

yns dedi ki...

efes mark webber i bitirmek üzereymiş.

feetdeep dedi ki...

formula pilotu değil mi o?

sonsuza-kadar dedi ki...

ben de Efes'in Sebastia Vettel ile anlaştığını duydum :))))

nonstop dedi ki...

kendi formasıyla mı oynayacak acaba...

Ahmet Karadag dedi ki...

Alba'nin resmi sitesinde su ana kadar henüz bir bildiri yok. Herhalde transfer daha henüz netlesmedi...

ako dedi ki...

markus webb efese doğru!

Sarıkaya dedi ki...

Bu işler tabudur ama, Cemal Nalga GSCC'da kaça oynuyordu, Alba da kaça oynayacak bilen var mı? HAdi rakam da istemiyorum. Alba'da GSCC'un kaçta birine oynayacak?

KskHyTr dedi ki...

nate robinson efese doğru diyolar!

Onur dedi ki...

böyle kolpalık olmaz olsun
sen git sahtakarlık yap klübünün cezası kalksın oyuncular yurtdışına gitsin ceza kime patladı burda şimdi herkes mutlu mesut e o zaman herkes yapsın lan bunu nedir bu ya.
cimbom olunca böyle olur işte fenere olsa fenerasyon olur sora

Cakivu dedi ki...

Arkadaşlar yaşanan skandal büyük olsa dahi bence daha çok idari bir suç bu ve her ne kadar Cemal de içinde olsada bir takımla anlaşmış olması güzel. Umarım hemen alışır ve takımda yer alır.

KskHyTr dedi ki...

http://www.turkbasket.com/haber/index.php?option=com_content&view=article&id=7539:oku-oku-minder-yap-abi&catid=167:nur-gencer&Itemid=421