15 Ocak 2010 Cuma

Chatman Yine Yok

All-Star maçının ardından sakatlığını öne sürerek Telekom Bonn'a karşı takımındaki yerini almayan Mire Chatman, yarın oynanacak olan Pınar Karşıyaka maçında da sahada olmayacak. Kasığından sakatlığı varmış. Ancak tek neden bu değil elbette. Geçen yıl en sıkıntılı dönemde sessiz sedasız işini yapan Chatman, bu yıl para olayları nedeniyle epey kıpır kıpır.

7 Yorum Yapılmış:

hasanerdem dedi ki...

nihayet bir maçtan önce güzel bir haber bizim açımızdan...

KskHyTr dedi ki...

Chatmanlı bjk yi yenmek daha zevkli olurdu ama olsun... Enginin performansı belirleyici olacak sanırım yarın bjk açısından

burak lolo dedi ki...

farketmez her türlü yenicez karşıyakayı her zaman olduğu gibi.chatman yok newley var enginde rahat götürür guard pozisyonunu.Karşıyaka'da tolson çok tehlikeli özellikle biz öyle üçlük sokan adamları tutamıyorduk newley olmadığında yarın newley attırmaz ona kolay kolay.

Gökhan dedi ki...

Hakan Demir eski takimina fenerbahçe tarifesi uygular ksk maçi kesin alir

Müstesna Kişilik dedi ki...

lolo yapan burak isimli arkadaş çabuk unutmuş 99-90'lık maçı... ergin ataman ağlıyordu kenarda o dönem... hep bi lolo hep bi lolo nereye kadar...

Barış dedi ki...

Chatman oynasa bence rahat kazanırdık bu maçı ama şimdi biraz daha zor olacak.Toolson un yüzdesi belirler gibi sanki maçın sonucunu.2 haftalık aradan sonra takıma biraz daha alışmış olacak olan Liholitov ve uzun zamandır süren sakatlığını atlatıp hafta içinde 17 sayıyla dönen Newley'in de durumları belirleyici olacak tabi.

hasanerdem dedi ki...

Lolo Burak nooldu ???? Sesini mi kestiler ARENA'da ????