7 Ocak 2010 Perşembe

Efes'te Sakatların Son Durumu

Yarın Efes Pilsen için büyük gün. Top-16 yolundan çıkmamak için mutlaka kazanılması gereken bir maça çıkacaklar Olympiakos ile. Maçı Show TV verecek, bizi o unutulmaz Koraç günlerine götürüp nostalji yaşatacak. Olacağını bilsem, hiç üşenmez 'Maçı Murat Murathanoğlu anlatsın, ailemizin yorumcusu İsmet Badem de yorumlasın' propagandası başlatırdım ama umudum olmadığından, gereksiz bir işe girişmek istemedim.

Bu kritik maç öncesinde Efes Pilsen'de sakatların durumu merak konusu. Kritik maçın başlamasına 21 saat kala edindiğim en taze bilgi şöyle: Kaya ve Kasun iyiler, oynayacaklar ama Ender'in durumu riskli. Maç saatinde belli olacak.

8 Yorum Yapılmış:

KskHyTr dedi ki...

Televizyona kitlenirdik o zamanlar hey gidi top naumoskini elinde:)

Adibelli dedi ki...

Maçın Show TV'de olma nedeni nedir? En son 20.15 gibi tv'nin en çok izlendiği saatte ne zaman show tv'de basketbol maçı vardı. Korac kupası zamanları aklıma geliyor.

Ömer dedi ki...

Böyle kritik bir maç için salonun dolması gerekirken, biletlerin 12 TL olması saçmalık...

Konudışı bir yorum oldu ama söylemeden edemedim.

Ufuk Çağdaş Erdem dedi ki...

Murat Murathanoğlu tamam da İsmet Badem nerden çıktı şimdi:)) Hiç gerek yok İsmet Badem olmasa da olur yani..Sadece nostalji olsun diye yazdın belki ama nostaljiyi sevmeme rağmen söz konusu İsmet Badem olunca kalsın Nur Germen'e bile razıyım en azından gülüyoruz adama:))

Yiğit Gökçehan Koçoğlu dedi ki...

Umarım kazanacaklar..

Gurcay dedi ki...

Ender süper bir oyuncu değil ama mevcut kadroda eksikliğini çok ararız. Kerem de bu aralar çok formsuz zaten... Rakocevic ve Sinan böyle bir maçta 1 numaranın ağırlığını kaldıramazlar. En fazla topu rakip sahaya 8 saniye içinde taşırlar (Sinan'dan emin değilim) ama oyun kurmalarını bekleyemeyiz. İnşallah 10 dakika da olsa oynayacak kadar sağlıklı bir Ender oynar bugün...

ultracarizma dedi ki...

@adıbelli

basketbol federasyonu'nun 2010 öncesi basketbola ilgiyi arttırma düşüncesi sanırım

merve dedi ki...

Bilet fiyatları ilk çıktığında 3 ve 5 Tl idi. Ve herkes fazla fazla bilet aldı Biletix'ten eski günleri yad etmek için.

Bu kadar önemli bi maçta baskı hissedip bizim şu saatte karnımıza ağrılar giriyorsa( en azından bende öyle) oyuncuların ne düşündüklerini çok merak ediyorum.