13 Ocak 2010 Çarşamba

Kepez'den Ayrılan Ayrılana

Sezona Kepez Belediyesi'nde başlayan Hadi Doğan da tıpkı Alex Gordon, Cüneyt Erden ve Fatih Solak gibi ayrıldı takımdan. Ekonomik sıkıntıları bir kenara bırakın, süre de alamıyordu fazla. Bu nedenlerden olacak ki genç oyuncu TB2L takımlarından Optimum TED Ankara Kolejliler ile sözleşme imzaladı. En azından kenarda havlu sallamaktan kurtulmuş oldu. Böylece Kepez'den giden oyuncuların sayısı 4'e çıktı. Basında Ersin Görkem'in adı da Galatasaray Café Crown ile anılıyor bakalım hayırlısı.

5 Yorum Yapılmış:

saLsa dedi ki...

İlkay Okay da Aliağa'ya geçti. Kepez yönetimi bütçeyi düşürme çalışmalarını tamamladı sayılır. Rahatsızdılar bu durumdan. Operasyona girişip epey bir azalttılar bütçeyi.

saLsa

ak47 dedi ki...

Kolej'in diğer transferi için 9 Ocak'ta yayınlanan haber:

http://www.die4youankarakolejliler.com/content/view/845/2/

kpzaction dedi ki...

Hadi Doğan gideli 2 hafta oluyor nerdeyse. Ki Hadi'nin takıma verdiği hiç birşey yoktu. İdmanda bile kötü olan bir oyuncudan verim alınamaz.
Takımda paralar verildi moraller gayet yerinde.

kalecioyuncu dedi ki...

Ersin eksik olan rotasyonda çok işine yarar Galatasaray Café Crown un, can akın ile sadece 8 kişi olan rotasyonda çok iş yapar bence...

Gökhan dedi ki...

kpzaction gerçekten kepez action olmus yani hala neyi savunuyosunuz kümede kalsa ne olur bu ligde devam etse ne olur kurdugu düzen sistem ve oyuncular alakasiz antrenörünün kariyeri düsüste daha ne diyeyim