6 Ocak 2010 Çarşamba

Hakan Demir Bugün İmzalıyor

Güzel oldu bu olayın röportajı yayınlayışımızdan 2 gün sonraya denk gelmesi. Bugün -yani 6 Ocak 2010 tarihinde- Pınar Karşıyaka kulübü koç Hakan Demir ile 3 yıllık sözleşmeye imza atacak. Disiplin, saha içi başarı ve 13 maçta 7 galibiyet ile hem taraftarın hem de yönetimin gönlünü fetheden Hakan Demir bu imzayla -bir aksilik olmaz ise- 100. yılında da bu değerli kulübün başında yer alacak. Tekel, Mersin BŞB, Sion ve Beşiktaş Cola Turka ile kısa süreli beraberlikler yaşayan koça, bu birlikteliğinde upuzun bir ömür dileyip kocaman da bir 'Bol şans' gönderiyorum. Bol şans koç, yolun açık olsun.

14 Yorum Yapılmış:

OnlineBasket.net dedi ki...

biraz acele ediliyor. ama umarım başarı gelir

twilo dedi ki...

Taraftarın gönlünü fethettiğini söyleyemeyiz. Hatta aşırı derecede tepki çeken bazı söz ve hareketleri de oldu.

KskHyTr dedi ki...

Umarım uzun soluklu birliktelik başarı getirir ksk mize...

cemcomu dedi ki...

çok uzun soluklu bi anlaşma bencd erken olmuş .....

can saner dedi ki...

KARŞIYAKA yönetimi, bu sezon mütevazi bütçesine rağmen, ligde başarılı bir grafik çizen takımın Antrenörü Hakan Demir’in sözleşmesini uzatmaya karar verdi. Çalışma disiplini, camiayla olan yakınlaşması, oyuncuları tarafından sevilmesi ve taraftarın sempati duyması nedeniyle Demir’in bir yıllık olan sözleşmesinin 3 yıla çıkarılacağı belirtilirken, resmi imzaların Çarşamba günü atılacağı açıklandı. Coach Demir, Karşıyaka’da huzurlu bir çalışma ortamı bulduğunu belirterek, “Sözleşmeler çok önemli değil. Önemli olan koyduğunuz hedeflere varabilmektir. Pınar Karşıyaka geleceği olan bir takım… Yönetime bana olan güveninden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.(www.kafsinkaf.org)

mozlu dedi ki...

hepimiz biliyoruz hakan demir'in 4 sene boyunca orda kalmaycağını

Gökhan Taşan dedi ki...

Bu nasıl taraftarlık bu nasıl Ksk sempatizanlığı Koç ne yapmış sizede bu kadar dokunmuş geçen sene daha güçlü olduğu kesin kadroyla toplamda 13 galibiyet almış takıma daha şimdiden 7 galibiyet aldırmış bir takıma ve koçuna böyle haksızlığa bir basketbolsever olarak durum derim.Yoksa daha çok viç iç antrenörler bu toprağın çocukları işsiz kalırken ekmek hatta pasta yer.Ki hakan Demir düşmanlığı onun adamcı olmayan dürüst tavrından geliyor.Yoksa pasif hep gülen bol keseden sallayan bir adam olsa yukardakilerde yazılmaz.Şimdi yukarda yorum yazan arkadaşlar benim düşüncem saygı duyun falan yazarlar ama artık yeter amaç üzüm yemek değil bağcı dövmekse kıskançlıkla birleştirip bunu gayet iyi başarıyosunuz.Herkese B.k atmakla türk koçlarına büyük darbe vurursunuz zaten bu kadar kötü düşüncenin bütününden bir iyilik doğmaz herkesi objektif ve tarafsız düşünmeye önyargısız davranmaya çağırır saygılarımı sunarım.Salsabasketi türk koçlara vermiş olduğu destek nedeniylede tebrik eder,nice güzel yıllarda aramızda olmasını dilerim.

cannksk dedi ki...

Gökhan kimsenin koçluğuna bir söz söylediği yok zaten merak etme. Arkadaşların bahsettiği taraftarın gönlünü fethedememe olayı da burada yazılmayacak bir konu pankart v.s. gibi bir olay vardı onunla ilgili.

Gökhan Tasan dedi ki...

Pankartlami olucak abi Allah askina o arkadasta genis düsünsün biraz hep böyle bana göre sportif basaridan daha önemsiz seylerle sezonlar akip gidiyor artik bu tip düsüncelerle bir yere varamayacagimiz asikar herkesin ayni seyi düsünmesini bekleyemeyiz ama akli selim yorumlar yazarak burayi takip edebiilecegini hocayi yöneticilerin heyecanini kirmamak gerek!Amaç üzüm yemek degil bagciyi dövmekse böyle gelmis böyle gider yaslanir gideriz.Geçen sezonlarin arkasindan aglar birilerini suçlamaya devam ederiz

Sarıkaya dedi ki...

Hakan Demir hoca, Efes ekolünden geldiği için, taraftar onunla iletişimde zorluk çekiyor olabilir, gayet doğaldır. Ayrıca bu iş karakter meselesi, illa her koç Murat Didin gibi olacak diye bir kural yok. Hiç unutmam Murat Didin, Beşiktaş-Efes serisinin son maçında 37. saniyede mola almak zorunda kalmıştı!. Çünkü maç başladığında yerinde değil, Allah arttırsın taraftarlar ile muhabbetteydi.

KSK 3 yıllık sözleşme yaparak gayet medeni bir iş yapmış. Allah sonuna erdirsin.

Yiğit Gökçehan Koçoğlu dedi ki...

Umarım sözleşme süresini tamamen doldurur Hakan Demir.

KskHyTr dedi ki...

Mozlu kardeşim nerden biliyorsun 4 sene ksk de çalışamayacağını... Hepimiz bilyoruz demişsinde ben bilmiyorum mesela banada açıklarsan sevinirim sebebini cahilliğimi mazur gör...

Alphan Aksoylar dedi ki...

Gerek başantrenörümüz Hakan Demir, gerekse kulübümüz için hayırlı olsun, umarım bu birliktelik, altyapıdan çıkacak yeni değerlerle önemli kazanımlar ve 86-87'yi bizlere yeniden yaşatacak başarılar getirir... Umarım oyuncularımızdan da sözleşme uzatma haberlerini kısa zamanda alırız... 2012 kadromuzun en az 3 oyuncusu bu sezonki kadromuzdan olmalı. İstikrar başarının en büyük anahtarı...

can saner dedi ki...

19 yaşındaki Furkan i all star yaptı Ksk seyircisi. Cem i de bir sezon icinde A milli yapar tekrar.